ONR na wrocławskim Rynku

WNT
18.11.2015 20:12
A A A Poleć znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum Wrocław - Gazeta.pl
Komentarze (12)
Zaloguj się
 • Agnieszka Kwiatkowska

  Oceniono 13 razy 5

  Płacze Anglia Płacze Francja tak się kończy Lewacka Tolerancja . A to dopiero początek . Brawo w całej Europie powstają Nacjonaliści i Narodowcy . Rządy Merkel są już policzone to samo Olanda i wszystkich Lewaków i zobaczycie Europa ma dość rządów lewicy ,dość UE . Mi serce się raduje jak na to patrze i jestem spokojna mamy Narodowców i nic nam nie grozi .

 • kazimiera65

  Oceniono 58 razy 4

  Dosyc tolerancji dla tego typu zachowan!!!!!!!!!!!!

 • glinojack

  Oceniono 22 razy 2

  Zanim, jak psy Pawłowa, zaczniecie ujadać na rozkaz z Czerskiej, zastanówcie się proszę nad takim pytaniem: czy Żydzi, w odróżnieniu od innych ras/narodów sa wolni od nacjonalizmu i szowinizmu. Jeśli macie elementarne pojecie o sytuacji na Terytoriach Okupowanych, to musicie przyznać, że tak - Zydzi nie sa wolni od tego typu idei. No a teraz pytanie nr 2: jak się nazywa żydowski nacjonalizm, względnie szowinizm? To jest proszę Państwa SYJONIZM. I to właśnie za jego przyczyną, Polska której obywatele mają najwięcej posadzonych drzewek pamięci w Yad Vashem musi znosić obelżywe ataki, roszczenia i oskarżenia ze strony Żydów, których wpływy finansowe i polityczne siegają praktycznie wszystkich głównych mediów na świecie, łącznie z redaktorem naczelnym niniejszej Gazety. Ale jest jeszcze pan Blumsztajn, pan Gebert, pan Smolar, pan Kuciński & many more - czyli większość naczelnych opluwaczy z IIIRP, osobników którym nie pasuje i przeszkadza nizależne, silne państwo w Europie Śr-Wsch. oparte na chrześcijańskiej tradycji. A dlaczego tak bardzo im nie pasuje? Być może właśnie dlatego, ze właśnie są mniej lub bardziej nieświadomymi SYJONISTAMI.

 • xmatmax

  Oceniono 2 razy 0

  Tak tak usówajcie moje kometarze. Prawda w oczy kole że jesteście lewakami, jak wam sie tak to nie podoba to jedźcie do arabusów niech zetną wam te puste łby.

 • asqwzxas

  Oceniono 10 razy -6

  a czy wiemy, jak się nazywa ten wielki bohater, który polewa kukłę?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX