ARCHIWUM ARTYKUŁÓW
10 grudzień 2023
Pn | Wt | Śr | Czw | Pt | Sob | Ndz |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
- Maksymilian F. ukrył broń w kaburze pod pachą. Dlatego doszło do strzelaniny we Wrocławiu, po której zginęli dwaj policjanci »
- Obrońca Frasyniuka: Prokuratura sama wnioskowała, żeby żołnierzy z granicy nie wzywać przed sąd »
- Wstęgę przecinał Zbigniew Religa, bo to jego uczeń 20 lat temu został szefem nowej kardiochirurgii we Wrocławiu »
- Najdroższe mieszkania we Wrocławiu budują przy ul. Bernardyńskiej. Wyburzą też dawny biurowiec Orange [ZDJĘCIA] »
- Catering na Wigilię. Wrocławskie firmy i restauracje zapraszają nie tylko po pierogi, karpia i barszcz z uszkami [MENU, CENY] »
- Zaginęła Anna Turlej, żołnierka z Wrocławia - wyszła do sklepu i nie wróciła. Zaginionej poszukuje Żandarmeria Wojskowa »
- Matka przywiozła dziecko do wrocławskiego szpitala, zatrzymała ją policja. Lekarzy zaniepokoiły obrażenia dziewczynki »
- Jest nowy rozkład jazdy pociągów. Duże zmiany na kolei i podwyżki cen biletów »
- Beata Kempa porównuje Donalda Tuska do Józefa Stalina. "Wymyśla tortury ku uciesze swoich kompanów" »
- Podczas zbierania złomu uratował świnkę morską od śmierci w śmietniku. Teraz wrocławianie chcą mu pomóc »
1