W Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem powstało "Ul" - wyjątkowe przedszkole publiczne, którego wartości wychowawcze opierają się na wzajemnym szacunku, pomocy, współpracy oraz trosce o siebie nawzajem i środowisko. Placówka jest jedną z inwestycji LG Energy Solution Wrocław, wpisującą się w trategię dbałości o dobrostan pracowników oraz społeczności lokalnej.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

LG Energy Solution Wrocław jest największym prywatnym pracodawcą na Dolnym Śląsku. W parku technologicznym zajmującym powierzchnię ponad 100 hektarów, pracuje ok. 10 tys. osób z całego województwa. Firma odpowiada wszechstronnie na potrzeby zespołu, dbając o dobrostan pracowników – oprócz opieki medycznej zapewnionej m.in. przez przyzakładową placówkę medyczną Medicover, szkolenia, ubezpieczenia i świadczenia socjalne, są inicjowane projekty specjalne. Jedną z takich inicjatyw jest budowa przedszkola, do którego mogą uczęszczać zarówno dzieci pracowników LG Energy Solution Wrocław, jak i spółek siostrzanych oraz mieszkańców Wrocławia i okolic.

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera 

Wyjątkowa przestrzeń dla najmłodszych

Nazwa przedszkola – „Ul" – jest nieprzypadkowa. Tak jak pszczoły w ulu budują wyjątkową społeczność, której zasady opierają się na szacunku, pomocy, wzajemnej współpracy, trosce i potrzebie współdziałania, tak przedszkolna kadra razem z LG Energy Solution Wrocław pragnie współtowarzyszyć dzieciom w kształtowaniu postaw prospołecznych, budowaniu dobrych relacji miedzy rówieśnikami, nabywaniu prawidłowych nawyków oraz rozwijaniu pasji i talentów.

Materiał promocyjny partnera
Materiał promocyjny partnera 

Wystartowały zapisy

Rekrutacja dzieci do przedszkola trwa. Przedszkole przyjmuje dzieci w wieku od 2,5 roku – rekrutacja jest całoroczna, dlatego jeśli dziecko osiągnie ten wiek w trakcie roku szkolnego, rodzice mogą zarezerwować mu miejsce już teraz.

Więcej informacji o LG Energy Solution Wrocław: www.lgensol.pl

embed
icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej