Spółka Vantage Development od 2018 roku realizuje wielofunkcyjny projekt mieszkaniowy Port Popowice we Wrocławiu. Łącznie na terenie inwestycji ma powstać ok. 2 500 lokali, sklepy, punkty usługowe, a także tereny rekreacyjne. Od początku listopada wrocławianie mogą nie tylko kupić mieszkanie w tej prestiżowej lokalizacji, ale także wynająć je od marki Vantage Rent.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera 

Obecnie, projekt znajduje się na półmetku realizacji, a w samym Porcie Popowice mieszka już ok. 2 000 osób. W ciągu kilku lat okolice dawnego portu rzecznego przeobraziły się za sprawą nowych zabudowań,  infrastruktury drogowej i handlowo-usługowej, w tętniącą życiem część miasta. Na terenie Portu Popowice już dziś funkcjonuje przedszkole i żłobek, salon fryzjerski oraz kosmetyczny, gabinet fizjoterapii, cukiernia czy market spożywczy. Przy projekcie powstaje także nowa linia komunikacyjna, którą w przyszłym roku pojadą pierwsze tramwaje.   

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera 

Teraz, w zależności od zasobności portfela, życiowych planów czy preferencji, klienci mogą kupić lub wynająć mieszkanie w tej wyjątkowej lokalizacji.

- Konsekwentnie budujemy portfel mieszkań na wynajem Vantage Rent we Wrocławiu, Poznaniu, a wkrótce także w Łodzi. Wraz z końcem tego roku nasza sieć mieszkań będzie obejmować już 1 700 lokali. Od samego początku tworzenia Vantage Rent wiedzieliśmy, że najemcom będziemy chcieli zaoferować mieszkania w najlepszych lokalizacjach, a taką z pewnością jest Port Popowice – mówi Wiceprezes Zarządu Vantage Development Dariusz Pawlukowicz.

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera 

Mieszkania na wynajem znajdują się w dwóch budynkach etapu III (łącznie 345 lokali), które znajdują się tuż przy ul. Popowickiej. Lokale będą stopniowo przekazywane w ręce najemców, ale już dziś można wybierać spośród mieszkań dostępnych na stronie Vantage Rent. Zainteresowanie ze strony potencjalnych klientów jest bardzo duże, dlatego warto pospieszyć się z wyborem!

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera 

Mieszkania gotowe od zaraz

Mieszkania na wynajem Vantage Rent są w pełni wyposażone w meble ruchome oraz kuchnie i szafy w zabudowie. Energooszczędne, nowe AGD obejmuje płytę indukcyjną, lodówkę, piekarnik, zmywarkę i pralkę. Po podpisaniu umowy najmu (minimum 12 miesięcy) klient otrzymuje klucze do mieszkania, w którym może praktycznie od razu zamieszkać.

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera 

W ofercie znajdują się lokale dla każdego: 1-pokojowe dla singla (czynsz od 2 637 zł) czy 2-pokojowe dla pary (czynsz od 2 679zł). Do comiesięcznych wydatków na mieszkanie należy dodać także opłatę eksploatacyjną, która pozwala na utrzymanie części wspólnych w odpowiedniej czystości oraz stanie technicznym, a także rachunki za media. Warto podkreślić, że rozliczenia za nie odbywają się na podstawie faktycznego zużycia przez najemcę, bez konieczności pobierania zaliczek, co pozwala na lepszą kontrolę wydatków.

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera 

Wraz z początkiem najmu mieszkań w nowym projekcie, klienci mogą skorzystać ze specjalnej promocji: - 500 zł dla umów, zawartych w listopadzie.

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera 

U nas masz wybór!

To, co z pewnością cenią sobie najemcy Vantage Rent to możliwość wyboru mieszkania, które najlepiej odpowiada ich potrzebom oraz sytuacji życiowej. Port Popowice to tylko jedna z dostępnych obecnie lokalizacji we Wrocławiu. Systematycznie powiększa się również liczba dostępnych lokali na Buforowej 89, a w ubiegłym tygodniu marka udostępniła także do wynajmu mieszkania w projekcie Sienkiewicza 20 (niecałe 2 km od wrocławskiego Rynku). Bez względu na to, czy klienci pracują na południu czy północy miasta, wolą mieszkać bliżej lub dalej od centrum oraz jakie są ich możliwości finansowe – każdy znajdzie coś dla siebie.

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera 

Oferta obejmuje lokale o różnej wielkości, rozkładzie, z osobną kuchnią, z balkonem, loggią czy ogródkiem. Mieszkania przygotowano w kilku stylach aranżacji wnętrz, a wybrane wyposażono dodatkowo w jednostki klimatyzacji.

Ponadto najemcy mogą wynająć także komórkę lokatorską (małą, średnią lub dużą) czy miejsce w garażu podziemnym. Dodatkowo, partnerzy Vantage Rent w zależności od lokalizacji oferują im także usługi sprzątania mieszkania na życzenie, prania tapicerek i materacy oraz pielęgnacji ogródka.

Aktualna oferta dostępnych mieszkań, wraz z cenami i warunkami najmu znajduje się na stronie Vantage Rent.

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera 

***

Vantage Development opiera swój sukces i pozycję lidera rynku nieruchomości na zadowoleniu tysięcy klientów. Od 15 lat rozwija swoją działalność w oparciu o inwestycje we Wrocławiu, Warszawie, a wkrótce również w Poznaniu, Łodzi i Gdańsku. Spółka to wieloletni członek Polskiego Związku Firma Deweloperskich, a w swojej długiej historii znana jest przede wszystkim z realizacji skomplikowanych, wieloetapowych projektów tak jak Promenady Wrocławskie czy Port Popowice we Wrocławiu.

Od połowy 2021 roku spółka oferuje lokale na wynajem pod marką Vantage Rent. Dołączając do wąskiej grupy pionierów rynku najmu instytucjonalnego buduje i rozwija ten sektor nieruchomości, w oparciu o przejrzyste zasady oraz profesjonalizm swojego zespołu – zgodnie z hasłem „Vantage Rent wynajmuje fair!".

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej