Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Wybierz jakość w atrakcyjnej cenie

Już 15 listopada rozpoczyna się wielka akcja promocyjna Maxfliz – Taniej o VAT. Skorzystaj z niej, a zapłacisz za każdy produkt kwotę obniżoną o wartość podatku VAT. W ofercie marki znajdziesz asortyment topowych producentów z całego świata, które charakteryzuje wyjątkowy design i jakość wykonania. Dzięki kampanii zaopatrzysz się w nowe meble, tapety,oświetlenie, wyposażenie sypialni oraz łazienek. Z Maxfliz urządzisz każdą przestrzeń swojego domu.

Skorzystaj z najatrakcyjniejszej promocji w roku

Maxfliz BEZ VAT to największa akcja promocyjna marki w roku, oferująca najlepszy stosunek jakości do ceny. Jeżeli chcesz skorzystać z oferty sklepu, najlepiej to zrobić właśnie teraz. Przecenione produkty znajdziesz zarówno w salonach stacjonarnych Maxfliz w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu czy Katowicach, jak i w sklepie on-line. Kampania potrwa do 15 grudnia, obejmuje produkty dostępne od ręki, bez konieczności zamawiania. Poszczególne promocje nie łączą się ze sobą.

Max Fliz Bez VAT – do social mediów

Łap promocję i ciesz się z maksymalnych korzyści!

Już 15 listopada rozpoczyna się wielka akcja promocyjna Maxfliz - BEZ VAT. Meble, tapety, oświetlenie, materace, akcesoria do sypialni oraz łazienek... Tylko teraz w maksymalnie obniżonych cenach.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.