Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

CERMAG to specjalistyczna sieć handlowo-usługowa, prowadząca sprzedaż płytek ceramicznych, wyposażenia łazienek oraz materiałów, powiązanych z ich montażem. Od lat rozwija również usługi w zakresie projektowania wnętrz.

Materiały promocyjne PartneraMateriały promocyjne Partnera 

Materiały promocyjne PartneraMateriały promocyjne Partnera 

Historia firmy sięga 1985 roku i początkowo związana była z produkcją płytek ceramicznych. „Wszystko zaczęło się w dniu 5 kwietnia 1985 r. przy ul. Maślickiej, kiedy to sprzedałem swoje pierwsze w życiu płytki ceramiczne – płytki wyprodukowane w dużej mierze własnoręcznie” – wspomina Właściciel i Założyciel Cermagu, Józef Kaczkowski. – „Od tego momentu nastąpił rozwój firmy, który z małymi zakrętami w historii trwa do dnia dzisiejszego. Cały ten czas mógłbym podzielić na 3 okresy: lata 1985 – 1990 to okres produkcji płytek ceramicznych, lata 90-te to okres dynamicznego, burzliwego i bardzo spontanicznego rozwoju działalności handlowej i wreszcie wiek XXI to okres rozwoju jakościowego firmy na zrównoważonym już i dojrzałym polskim rynku.”

Materiały promocyjne PartneraMateriały promocyjne Partnera 

Dziś Cermag prowadzi sieć salonów, w których znaleźć można bogaty wybór płytek ceramicznych oraz armatury z całego świata. Kolekcje pochodzą m.in. z Polski, Hiszpanii, Włoch, Niemiec, Czech, Turcji, Chin, Indii oraz Brazylii. Znajdziemy tam znane marki takie jak: Imola, Casalgrande Padana, Marazzi, Porcelanosa, Saloni, Tubądzin, Rako, Sopro, Hüppe, Kludi, Grohe, Hansgrohe, Duravit, Villeroy & Boch, Roca czy Geberit.

Materiały promocyjne PartneraMateriały promocyjne Partnera 

CERMAG – intensywnie współpracując z architektami – wprowadza innowacyjne rozwiązania architektoniczne i aranżacyjne, przenosząc na lokalny rynek światowe trendy, ukazujące się na targach. Doświadczenie i zdobywana przez lata wiedza pozwoliły firmie na zdobycie pozycji lidera na rynku łazienek w Polsce. Prestiżowe wyróżnienia potwierdzają profesjonalizm, dobre wyniki finansowe i dynamiczny rozwój firmy.

Materiały promocyjne PartneraMateriały promocyjne Partnera 

Współpracujący z firmą producenci, architekci oraz klienci od lat doceniają nowoczesny design, najwyższą klasę ekspozycji, niestandardowe rozwiązania w zakresie aranżacji wnętrz oraz najwyższy poziom obsługi wymagającego Klienta. Cermag jako firma rodzinna szczególnie dba o relacje międzyludzkie. Dwukrotnie już została laureatem rankingu Forum Firm Rodzinnych, organizowanego przez Redakcję „Forbes”. Dziś zarządzana jest przez dzieci Właściciela i Założyciela – Annę Kaczkowską i Kamila Kaczkowskiego, wspólnie z Prezesem Zarządu Jarosławem Leszczyńskim.

Materiały promocyjne PartneraMateriały promocyjne Partnera 

Główny oddział Cermagu oraz Salon, zlokalizowany na dwóch kondygnacjach, znajduje się we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 38-40. Znajdziemy tu kilkadziesiąt boksów łazienkowych oraz duże strefy Imola, Porcelanosa, Marazzi, Tubądzin czy Casalgrande Padana. Powierzchnia ekspozycji wynosi niemal 2 tysiące metrów kwadratowych.

W ubiegłym roku otwarty został – po generalnej przebudowie – największy salon Cermagu w Łodzi. Jest to wiodący salon łazienek pod kątem designu i rozwiązań ekspozycyjnych.

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.