Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Pośród gęstych Borów Dolnośląskich, przy meandrach rzeki Kwisa znajduje się średniowieczny Zamek… ZAMEK KLICZKÓW. To wyjątkowe miejsce, gdzie historia i tradycja łączą się z nowoczesnością i technologią, a każda chwila jest magiczna i niezapomniana…

Materiał promocyjny partneraMateriał promocyjny partnera 

Wszystkich miłośników rodzinnego, aktywnego  wypoczynku zapraszamy do Kliczkowa na rodzinne wakacje w Zamku Kliczków oraz Folwarku Książęcym.

Tylko u nas będą mieli Państwo okazję spędzić wakacje z dziećmi w wyjątkowej atmosferze średniowiecznego Zamku. Czekają na Państwa basen, sauny, jacuzzi, siłownia, strefa Wellness oraz niezapomniane zabiegi i masaże w naszym Thalgo SPA - każdy znajdzie coś dla siebie!

Amatorom aktywnego wypoczynku proponujemy spacery, trasy rowerowe i biegowe w Borach Dolnośląskich, spływy pontonowe, kajakowe malowniczą rzeką Kwisą oraz wycieczki konne, a dla wszystkich rozpoczynających swoją przygodę w siodle – lekcje nauki jazdy konnej w Stajni Książęcej. Do Państwa dyspozycji są również korty tenisowe, boiska do siatkówki, nowoczesny plac zabaw dla dzieci oraz sala zabaw z codziennymi animacjami dla najmłodszych – od warsztatów ceramicznych i pieczenia pizzy, po zajęcia plastyczne i ruchowe.

Spędź wakacje tak, jak lubisz - w stajni, na basenie i oddaj się relaksowi na łonie natury. - Zarezerwuj wakacje w Zamku Kliczków i Folwarku Książęcym już dziś https://www.kliczkow.com.pl/kliczkow/wakacje-w-kliczkowie-2020/

Przyjedź do Kliczkowa i spędź niezapomniane chwile z całą rodziną!

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.