Obrona Jana Pawła II posłuży PiS w kampanii wyborczej. We Wrocławiu marszałek Sejmu Elżbieta Witek nie pozostawiła żadnych wątpliwości: "Trzeba dotrzeć do młodych ludzi, którzy będą brać udział w najbliższym głosowaniu, i przypomnieć im jego naukę".

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek nie pozostawiła cienia wątpliwości, że PiS będzie robił kampanię wyborczą na obronie Jana Pawła II. W sobotę, 18 marca, we Wrocławiu na Forum Klubów "Gazety Polskiej" z Dolnego Śląska powiedziała: - Wykorzystajmy te okazje, które są przed nami, 2 kwietnia, majową rocznicę urodzin i rocznicę zamachu. Trzeba dotrzeć do młodych ludzi, którzy będą brać udział w najbliższym głosowaniu, i przypomnieć im jego naukę.

"Gazeta Polska" zapowiada wielki marsz w obronie Jana Pawła II

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Bartosz T. Wieliński poleca
Czytaj teraz
Więcej
  Komentarze
  Już widzę te rzesze młodych zafascynowanych postacią JP 2 :)
  @LeonLeon
  Ja tam bym ogłosił konkurs na najlepsza dziarę z jotpekiem drugim.
  już oceniałe(a)ś
  31
  1
  @LeonLeon
  Dlaczego z dużych liter tego typa traktujesz?
  już oceniałe(a)ś
  10
  2
  @LeonLeon
  :) Fundamentalny fuckup pisdzielskich półgłówków. Idealistyczna młodzież jest wyczulona na fałsz. Papież, który jedno gada, a drugie robi jest nie do zaakceptowania przez ludzi w wieku zero-jedynkowym, choćby te jego mundrosci nie wiadomo jak ładne były. To dziadersi dodają treści i idą na zgniłe kompromisy. Oj tam, jedna mała owieczka różnicy nie czyni. Owszem, można założyć, że istnieje też otępiała mlodzież, ale nie liczylbym na jakiś przyrost wyborców. Otępiali już głosują na PiS czy na konfę.
  już oceniałe(a)ś
  22
  1
  @LeonLeon
  Niestety, PiS już zyskuje w sondażach na obronie JPII. Nie można tego lekceważyć w kampanii wyborczej. PiS rozdmuchując aferę pedofili w Kościele i zaniechania Papieża w tej kwestii pokazuje jaką drogą pójdzie, aby zyskać przychylność niezdecydowanego dotąd elektoratu.
  już oceniałe(a)ś
  4
  3
  @LeonLeon
  I nauczycielką Witek..hehe Na pewno nie była lubiana wśród uczniów. Fuj
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  @LeonLeon

  Jedno z ciekawszych zjawisk można było zobaczyć wczoraj na stadionie w Częstochowie, gdzie obok "poparcia" dla Wojtyły widniał tekst "Janusz Waluś naszym wzorem".
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @wielkagra48
  ". PiS rozdmuchując aferę pedofili w Kościele i zaniechania Papieża w tej kwestii pokazuje jaką drogą pójdzie, aby zyskać przychylność niezdecydowanego dotąd elektoratu."

  A to przepraszam ten niezdecydowany elektorat to pedofile? Gwałciciele? Jeśli tak, to pewnie trochę zyska, ale nie liczylbym na znaczącą zmianę. Ilu jest zwyrodnialców w Polsce?

  W końcu nawet i do mocno otepiałej łepetyny dotrze, że coś jest zdrowo nie halo. Opozycja czas ma. Obecna histeria to faza szoku, ludzie gwałtownie tracą grunt pod nogami. W końcu jednak staną pewniej na tym gruncie i dotrze do nich istota sprawy. Piknięcie i dezorient już mija. Chyba zaliczyli tam w PiSie delikatny falstart. Dla mnie to wygląda na niezłą podpuchę. PiS właśnie wystrzeliwuje magazynek, który miał na przed wyborami. Pytanie co teraz wywiną. Chyba na początek baćka potrzebny, żeby im podrzucił trochę ludzi na granicy, to PiS będzie ich bohaterski maltretować w lesie ku uciesze gawiedzi.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  No i pięknie. Trzeba w PiS walić drożyzną, inflacją, cenami paliw i energii, zlodziejstwem i podłością TVP. A oni niech ględzą o kościółku.
  @abrakadabraaaaa
  Trochę za mało aby ruszyć i zmobilizować ludzi!
  już oceniałe(a)ś
  3
  9
  Kretynko,porzadni ludzie nie potrzebuja specjalnej uchwaly sejmu i taniej propagandy,aby dowodzic ich nieposzlakowanej opinii.
  Fundamentalnym problemem jest to,ze Lolek bronil oprawcow do grobowej deski,zapominajac o obronie ofiar.
  już oceniałe(a)ś
  117
  3
  No ciekaw jestem jak program Pedofilia+ przyjmie się wśród młodych.
  @Kohoutek-Somnabulmeister
  Trudno odgadnąć:), ale można się spodziewać, że w wyniku wzięcia na warsztat "naók" dziejpitu przez przenikliwą mlodzież jest duża szansa na jakie kolejne młodzieżowe słowo roku. Jestem pewien iż wojtylizm doczeka się tego, na co naprawdę zasługuje:)
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Ta, zróbcie jeszcze z niego człowieka roku gazety "polskiej", będzie w sam raz święta trójca religii pisolickiej: Kaczyński, Wojtyła i Piotrowicz.
  @antipatiko
  Zapominasz o ruskim agencie Macierewiczu!
  I o Butaprenie!
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  @antipatiko
  wszyscy święci
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  DNO ! Te ogłupiające nauki twórcy mafii chroniącej zboczeńców kościółkowych możecie wciskać półgłówkom , teraz młodzież ma otwarte umysły na świat i nie będzie słuchała pierdołowatego ględzenia jakiegoś dziadka !!!
  już oceniałe(a)ś
  65
  2
  "Krytykę nazwą uczuć obrazą, pycha im brzuchy rozsadza... " DOŚĆ ideologii katobigoterii i kneblowania krytyki pod płaszczykiem obrony uczuć! youtu.be/trP1JKOPZ6M
  już oceniałe(a)ś
  62
  2
  O tak. Należy przypomnieć także zakaz antykoncepcji i inne tego typu. Na pewno młodzi się wzruszą.
  już oceniałe(a)ś
  35
  3