Zaginął Serhij Muchin. Policjanci z komisariatu Wrocław-Fabryczna poszukują 46-letniego mężczyzny, który w połowie stycznia wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. Poruszał się białym japońskim autem.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Serhij ubrany był w jeansy koloru ciemnoniebieskiego, czarne półbuty, czarną puchową kurtkę i czarną czapkę z daszkiem. Nosi okulary korekcyjne koloru czerwonego. Wychodząc z domu, miał ze sobą szarą saszetkę.

CZYTAJ TAKŻE Zaginął 24-letni Bartosz Bogacz z Wrocławia. Policja szukała ciała w Odrze koło Mostów Pomorskich [WIDEO]

46-latek wyszedł z miejsca zamieszkania 15 stycznia w godzinach wieczornych. Odjechał spod domu samochodem marki Acura RDX koloru białego o ukraińskich numerach rejestracyjnych BH OT1224.

Policjanci proszą osoby, które znają miejsce pobytu poszukiwanego mężczyzny albo widziały go lub kogoś przypominającego zaginionego, o kontakt z dyżurnym komendy policji Wrocław-Fabryczna, tel. 47 871 43 80 lub 47 871 32 92. Można też skontaktować się z najbliższą jednostką policji

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  jednego gorola myni może xD
  już oceniałe(a)ś
  0
  0