Już trzeci miesiąc trwają poszukiwania 70-letniego Zbigniewa Barcza. Mężczyzna jest mieszkańcem Nadodrza we Wrocławiu. Ostatni raz był tam widziany, jak wychodził do sklepu.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Jak podała rodzina na profilu FB SOS Zaginięcia, Zbigniew Barcz miesza przy ul. Łokietka na wrocławskim Nadodrzu. 29 listopada 2022 roku wyszedł z domu do pobliskiego sklepu Żabka, oddalonego o 100 m od miejsca zamieszkania, i do tej pory nie powrócił.

Zaginiony prawdopodobnie ma ze sobą dokumenty.

Zaginięcia na Nadodrzu. Rysopis mężczyzny 

Mężczyzna ma 170 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, jest szatynem o piwnych oczach, w dniu zaginięcia miał zarost. Znaki szczególne to: niepełne uzębienie i kula w związku z problemami z poruszaniem się.

W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w granatową kurtkę z lampasem po środku rękawa, czarną czapkę i grube rękawice.

Jeśli ktokolwiek widział zaginionego lub zna miejsce jego pobytu, proszony jest o kontakt z policją pod 47 871 43 06 lub pod nr alarmowy 112. Świadkowie mogą również skontaktować się ze stroną SOS Zaginięcia na Facebooku. W obu przypadkach gwarantowana jest anonimowość. 

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem