Magda pochodzi z Legnicy, przeprowadziła się do Wrocławia, a sylwestra spędziła w okolicznej miejscowości Miękinia. Tej nocy kontakt z kobietą się urwał, bliscy apelują o pomoc.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

AKTUALIZACJA: Kobieta została odnaleziona. 

Legniczanka w 2020 roku przeprowadziła się do Wrocławia, do swojego partnera. Z informacji opublikowanych na stronie SOS Zaginięcia 40-letnia Magdalena Pasternak w czerwcu wyjechała z mężczyzną w celach zarobkowych najpierw do Belgii, a następnie do Holandii. Tam przebywali do listopada 2022 roku, po czym powrócili do Polski, do Wrocławia.

Magda z Wrocławia zniknęła w sylwestra. Rysopis zaginionej 

Ostatni kontakt telefoniczny z kobietą był w nocy z 31 grudnia 2022 roku na 1 stycznia 2023 roku. Według informacji zdobytych przez rodzinę zaginiona sylwestra spędzała razem z partnerem w miejscowości Miękinia, gdzie od jakiegoś czasu prawdopodobnie mieszkali.

Bliscy podkreślają, że do tego czasu kontakt z kobietą był regularny. Jednak od wspomnianej nocy telefon milczy, a wiadomości są nieodczytane. Zaginionej nie ma również we wcześniejszym miejscu zamieszkania we Wrocławiu.

Magdalena ma 158 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne włosy (zawsze je wiąże) i brązowe oczy. Nie wiadomo, jak kobieta była ubrana w dniu zaginięcia.

Świadkowie są proszeni o pilny kontakt z policją - nr telefonu 47 87 143 06, 47 87 121 21 lub z najbliższą jednostką policji - nr alarmowy 112. Można również kontaktować się przez stronę SOS Zaginięcia. Gwarantowana jest anonimowość. 

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem