W tym roku wraz z wrocławskimi firmami i instytucjami wspieramy dzieci chore na nowotwór - podopiecznych fundacji Zobacz Mnie. Akcja "Wyborczej Wrocław" dobiegła końca.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Od listopada do wtorku 20 grudnia sponsorzy ubierali nasze świąteczne, niosące pomoc drzewko. Działania fundacji Zobacz Mnie poprzez wykupienie oznaczonej swym logo ozdoby na Choince Dobroczyńców 2022 "Wyborczej" wsparły: Epi, Komunikacja Plus, szpital Medfemina, PR Expert, RealCo Property Investment and Development, Kancelaria SDZLEGAL Schindhelm, Temar Deweloper, Volvo i Vorwerk.

Choinkę Dobroczyńców" 2022 można zobaczyć TUTAJ

Pomoc w ten wyjątkowy czas

- Może zabrzmi to nieco idealistycznie, ale wierzę, że bezinteresowna pomoc innym ludziom może sprawić, że świat będzie lepszym miejscem - mówi Wojciech Ćmikiewicz, dyrektor generalny firmy Vorwerk Polska.

Vorwerk jest firmą rodzinną, która od blisko 140 lat sprzedaje wielofunkcyjne urządzenie Thermomix® i system do utrzymania czystości Kobold. - Promujemy również zdrowy tryb życia, w tym profilaktykę antynowotworową i zdrowia psychicznego wśród naszych klientów i pracowników. Przyłączyliśmy się do akcji, ponieważ chcemy przekazać nie tylko pomoc finansową podopiecznym Fundacji "Zobacz mnie", ale także okazać wsparcie chorym dzieciom i ich rodzinom w trudnym doświadczeniu, jakim jest ciężka choroba i pokazać, że nie są w tym doświadczeniu sami - podkreśla Wojciech Ćmikiewicz.

W akcję zaangażowała się też firma RealCo Property Investment and Development, umieszczając na naszym drzewku dzwonek z logo jednej ze swoich inwestycji - apartamentów przy parku Szczytnickim we Wrocławiu.

- Od wielu lat, każdego roku wspieramy organizacje, które pomagają szczególnie dzieciom. Decydując się na wsparcie akcji "Choinka Dobroczyńców 2022", wierzymy, że dochód przekazany fundacji Zobacz Mnie sprawi, że na twarzach ich podopiecznych pojawi się uśmiech i promyczek nadziei na lepsze jutro - mówi Lena Gronek, młodszy specjalista ds. marketingu RealCo Property Investment and Development. I dodaje: - Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który pragniemy spędzać z najbliższymi. Wyjątkowa atmosfera tego wydarzenia uświadamia nam, jak szczególnie ważna jest pomoc potrzebującym. Wspierając akcje dobroczynne, podarujemy nie tylko pomoc materialną, ale przede wszystkim radość, która jest bezcenna.

Fundacja Zobacz Mnie ratuje życie i zdrowie dzieci chorych na raka. Kiedy możliwości terapii w Polsce się wyczerpują, szuka pomocy na całym świecie. - Każda złotówka to nadzieja i szansa na życie - podkreśla Agnieszka Aleksandrowicz-Zdral, prezeska fundacji Zobacz Mnie.

Przez ostatnie trzy lata ponad 80 podopiecznych fundacja skonsultowała z blisko 200 specjalistami z całego świata - z USA, Włoch, Niemiec, Szwajcarii, Francji i Wielkiej Brytanii, a także z Nowej Zelandii i Kanady.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem