Dołącz do akcji "Wyborczej Wrocław" i pomóż dzieciom chorym na nowotwory. Zawieś swoją bombkę na Choince Dobroczyńców 2022. Czekamy już tylko do wtorku 20 grudnia.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Trwa finał "Choinki Dobroczyńców", świątecznej akcji "Wyborczej Wrocław", podczas której sponsorzy kupują oznaczone swym logo ozdoby na świątecznym drzewku. W tym roku wspólnie wspieramy Fundację "Zobacz mnie", która ratuje życie i zdrowie dzieci chorych na raka.

Choinkę Dobroczyńców" 2022 można zobaczyć TUTAJ

Aby pokazać, że nie są sami

Ozdoby na naszej tegorocznej Choince Dobroczyńców wykupili już m.in. Epi, Vorwerk, szpital Medfemina oraz Temar. - Może zabrzmi to nieco idealistycznie, ale wierzę, że bezinteresowna pomoc innym ludziom może sprawić, że świat będzie lepszym miejscem - mówi Wojciech Ćmikiewicz, dyrektor generalny firmy Vorwerk Polska.

Vorwerk jest firmą rodzinną, która od blisko 140 lat sprzedaje wielofunkcyjne urządzenie Thermomix® i system do utrzymania czystości Kobold. - Promujemy również zdrowy tryb życia, w tym profilaktykę antynowotworową i zdrowia psychicznego wśród naszych klientów i pracowników. Przyłączyliśmy się do akcji, ponieważ chcemy przekazać nie tylko pomoc finansową podopiecznym Fundacji "Zobacz mnie", ale także okazać wsparcie chorym dzieciom i ich rodzinom w trudnym doświadczeniu, jakim jest ciężka choroba i pokazać, że nie są w tym doświadczeniu sami - podkreśla Wojciech Ćmikiewicz.

W akcję zaangażowała się też firma RealCo Property Investment and Development, umieszczając na naszym drzewku dzwonek z logo jednej ze swoich inwestycji - Apartamentów przy parku Szczytnickim we Wrocławiu. - Od wielu lat, każdego roku wspieramy organizacje, które pomagają szczególnie dzieciom. Decydując się na wsparcie akcji "Choinka Dobroczyńców 2022", wierzymy, że dochód przekazany Fundacji "Zobacz mnie" sprawi, że na twarzach ich podopiecznych pojawi się uśmiech i promyczek nadziei na lepsze jutro - mówi Lena Gronek, młodszy specjalista ds. marketingu RealCo Property Investment and Development

Choinka Dobroczyńców 2022. Jak dołączyć do akcji?

Żeby pomóc, wystarczy kupić ozdobę. Do wyboru są małe i duże bombki, dzwonki oraz gwiazda.

Choinka publikowana jest co tydzień w piątkowym "Tygodniku Wrocław" oraz na stronie wroclaw.wyborcza.pl.

Darczyńcy mogą zgłaszać się jeszcze do wtorku 20 grudnia. Informacje dla firm i instytucji chcących wziąć udział w naszej akcji można uzyskać, pisząc na: reklama@wroclaw.agora.pl.

Choinka Dobroczyńców ze wszystkim ozdobami oraz informacja o kwocie zebranej dla fundacji opublikowane zostaną już za tydzień - 23 grudnia, na pierwszej stronie wigilijnego wydania "Wyborczej Wrocław".

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem