Wrocławscy radni w czwartek, 24 listopada zajęli się Jarosławem Kaczyński i jego słowami o dawaniu w szyję przez młode kobiety. Radny PiS go bronił: "Prawda jest taka, że liczba pijących kobiet wzrasta".

- Słowa prezesa o dawaniu w szyję sięgnęły dna - tak wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego oceniła Magdalena Razik-Trziszka, radna z klubu Nowa Nadzieja.

Nie była jedyna i tylko PiS bronił swojego lidera jak niepodległości: "To jest wasza projekcja. Przedstawiacie wypowiedź w sposób, który nie miał miejsca".

Oburzyły ich słowa Jarosława Kaczyńskiego o kobietach. "Złe, okrutne i kłamliwe"

Wrocławscy radni zajęli się Kaczyńskim, bo pod obrady trafiło stanowisko przygotowane przez Agnieszkę Rybczak, Magdalenę Razik-Trziszkę, Jolantę Niezgodzką i Michała Młyńczaka "głośnego i zdecydowanego sprzeciwu wobec deprecjonowania i ośmieszania roli kobiet w polskim społeczeństwie". Prezes zrobił to w Ełku 5 listopada na spotkaniu z wyselekcjonowanym aktywem partyjnym, gdzie rzucił: „Jak kobieta do 25. roku życia daje w szyję, to nie jest to dobry prognostyk. Dzieci nie będzie".

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Bartosz T. Wieliński poleca
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Pogonić starego dziada. Będzie okazja za jakiś rok. I tyle w temacie.
  @Beatali

  Ten koszmarny karzeł pokazał swoja prawdziwą fizys. Odrażającą.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Karzeł to zakała ludzkości. TEN karzeł.
  @pw63

  Myślał, że odnowi oblicze ziemi, tej ziemi. I wszedł w gó....
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pieńkowski jest nauczycielem. Uczy historii. Jakimi głupkami muszą być rodzice zapisujący swoje dzieci do LO, w którym pracuje Pieńkowski.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  To jest jakaś paranoja. Czy księża nie piją, czy politycy PIS są abstynentami? Czy mężczyźni nie piją?
  Pytanie za milion Euro. Jeśli te kobiety , młode kobiety pija to kto je tego nauczył?
  Wyskoczyły z łożyska mamy i stopniowo sięgały po kieliszek?
  Co to chore państwo krypto gejów dopadło kobiety?
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  należy wcześniej wyrzucić tego gnoma bolszewika kremlowskiego. To zdrajca
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  ej, pisdy, gnojówką jedzie z waszych ryjów
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  ?Wynik głosownia?, ?zajęli się Jarosławem Kaczyński? - szefowie Gazety Wyborczej, jeśli zależy Wam na utrzymaniu opinii dziennika redagowanego na poziomie, to zróbcie w końcu coś z tym niechlujstwem językowym, które przynosi Wam tylko wstyd. Moim zdaniem to nie jest tylko kwestia korekty. Pierwszym korektorem tekstu powinien być jego autor. Coraz częściej widać gołym okiem, że autor nie zadał sobie trudu, aby starannie przeczytać to, co sam napisał. Co mam myśleć o rzetelności dziennikarza, który wyraźnie pisze na łapu-capu, byle do przodu, bez oglądania się na własny tekst? Nie jestem pierwszym czytelnikiem, umieszczającym komentarz na temat poprawności językowej na Waszych łamach. Pozdrawiam serdecznie!
  @PiKejFresno
  dziennikarstwo już było.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Pyskówka o dawaniu w szyję. A realnie to uwolniono część wydatków państwa spod kontrolu parlamentu. Wiecie czym to grozi? Ale my marnujemy energie i uwagę na bełkot i brednie Kaczora.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0