Na boisku jak piłkarze nie wiedzą, co zrobić z piłką, to grają ją na Lewandowskiego, jak nam w meczu nie idzie, to wszyscy liczą, że w końcu "Lewy" coś strzeli. A przecież piłka nożna to gra zespołowa, są inni, którzy też mogą i powinni wziąć ciężar odpowiedzialności na siebie - podkreśla Ryszard Tarasiewicz.

Artur Brzozowski: Remis z Meksykiem to dobry wynik, czy jednak pozostaje niedosyt?

Ryszard Tarasiewicz*: Oczywiście, że dobrze byłoby zacząć turniej od wygranej, ale najważniejsze, że nie przegraliśmy i na starcie imprezy nie postawiliśmy się w bardzo trudnej sytuacji. Choć równocześnie muszę dodać, iż odczuwam pewne rozczarowanie, wynikające głównie z naszego stylu i defensywnego sposobu gry.

Wielu ekspertów twierdzi, że Polska może i powinna grać bardziej ofensywnie i widowiskowo.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  "Jeden zawodnik meczu nie wygra"

  Ale jeden przestrzelony karny to remis zamiast wygranej.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Możecie wyluzować Lewandoski - nie cała Polska.
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  A ile ten Pan Lewandowski zarabia? Jak się bierze takie pieniądze i jest się taka gwiazda , trzeba ponieść konsekwencje. Może gdyby być jeszcze bardziej bezwzględnym i za każdy błąd wyrzucać to by się wzięli do roboty za te miliony.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Przecież to gra zespołowa, Lewandowski nie strzelił karnego którego praktycznie sam wypracował, mało jest napastników na świecie którzy by to zrobili, Michniewicz nie chciał przegrać pierwszego meczu, dlatego tak ich ustawił, z Arabią S musimy grać odważniej
  już oceniałe(a)ś
  1
  2