O Rafale Gikiewiczu mówią całe sportowe Niemcy, gdyż bramkarz FC Augsburg ma ostatnio świetną passę - w meczu przeciwko Bayernowi Monachium zaprezentował kilka fantastycznych interwencji. Eksperci komplementują piłkarza: "prezentuje klasę światową". Kiedyś na siłę wypchnięto go ze Śląska Wrocław.

Rafał Gikiewicz był bohaterem ostatniej kolejki Bundesligi. Jego drużyna FC Augsburg mierzyła się z mistrzem Niemiec, faworyzowanym Bayernem Monachium.

Bundesliga. Rafał Gikiewicz zatrzymał Bayern Monachium

Podczas meczu gracze Bayernu stworzyli sobie wiele doskonałych sytuacji strzeleckich, jednak Gikiewicz był fantastycznie dysponowany i skutecznie interweniował w kilku akcjach. Sensacyjnie w drugiej połowie Augsburg strzelił gola i objął prowadzenie 1:0. To tylko spowodowało, że widowisko było jeszcze bardziej pasjonujące.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Kiedyś Podolskiego, Lewandowskiego i wielu wielu innych też nie chcieli. No, może nie dostrzegali i nie wierzyli. Chyba duża miotła musi zamieść na wierchuszce "działaczy " w systemie szkoleniowo-treningowym w PRLbis. Żeby nie wspomnieć o uczciwych dyplomach z AWF i innych uczelni a nie koneksji i kolesiostwa.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0