W piątek, 1 października na spotkaniu w Dolnośląskim Centrum Filmowym we Wrocławiu Piotr Jacoń, dziennikarz TVN24, opowie o byciu ojcem transpłciowego dziecka.

- Rodzice wchodzący w tryb "pełna akceptacja", bo miłość do własnego dziecka jest dla nich sprawą najważniejszą i naturalną częścią ich rodzicielskiej egzystencji, są nadal w mniejszości. Dlatego ich głos jest tak ważny i tak potrzebny - tłumaczą organizatorzy spotkania z Piotrem Jaconiem. 

Dziennikarz telewizji TVN24 przed wakacjami przyznał, że jego dziecko jest transpłciowe. Stworzył też telewizyjny reportaż o rodzicach transpłciowych dzieci "Wszystko o moim dziecku". Zadedykował go córce Wiktorii.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Bartosz T. Wieliński poleca
Czytaj teraz
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Mam wrażenie, że obecnie młodzież jak tylko widzi jakieś odstępstwa od rówieśników, koniecznie szuka w internecie jakieś szufladki. Co gorsza zawsze coś tam dla siebie znajdzie. Pokolenia dojrzewające bez internetu mogły przeżyć ten czas dużo spokojniej.
  już oceniałe(a)ś
  0
  2