W Kątach Wrocławskich zaginął 17-latek. Policja i rodzina prosiły o pomoc w poszukiwaniach. Chłopak odnalazł się cały i zdrowy.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

AKTUALIZACJA: "15 września br., w godzinach popołudniowych, chłopak cały i zdrowy wrócił do domu. Wszystkim zaangażowanym w poszukiwania bardzo dziękujemy za pomoc!" - poinformowała policja w komunikacie.

Jak informowała wrocławska policja, 13 września br. w Kątach Wrocławskich z domu oddalił się 17-latek.

"17-letni mężczyzna do dziś nie wrócił do miejsca zamieszkania ani nie skontaktował się z najbliższymi. Dlatego też po wpłynięciu informacji o tym zdarzeniu policjanci rozpoczęli czynności pod kątem prowadzenia poszukiwań opiekuńczych" - informowali policjanci w komunikacie.

Kąty Wrocławskie. Zaginiony 17-latek - rysopis

Rysopis: wzrost około 180 cm, krępej budowy ciała, włosy ciemne krótkie, lekki zarost – broda, oczy koloru niebieskiego. Nastolatek ubrany w szarą bluzę z napisem New Balance, szare krótkie spodenki, czarne buty sportowe z białymi paskami. Chłopak może przebywać we Wrocławiu lub w rejonie Świdnicy.

- Osoby posiadające wiedzę na temat możliwego miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Kątach Wrocławskich pod numerem telefonu 47 871 67 20 lub numerem alarmowym 112 - podkreślali funkcjonariusze. Poszukiwania jednak już się zakończyły. W czwartek wieczorem 17-latek cały i zdrowy powrócił bezpiecznie do domu.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem