Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Wielokrotnie nasi dziennikarze chodzili po mieście ze skarbonkami, ustawialiśmy też skarbonkę stacjonarną w naszej wrocławskiej siedzibie przy pl. Solnym. Czytelnicy chętnie nas tam odwiedzali, by wrzucić datki do puszki, a przy okazji podyskutować o aktualnych polskich sprawach.

W tym roku, niestety, takie spotkania są niemożliwe. Pandemia nie pozwala. Ale w zamian zapraszamy do licytacji pierwszej strony „Tygodnika Wrocław”, czyli magazynowego wydania wrocławskiej „Wyborczej”, którego okładki poświęcamy bohaterom tygodnia.

Taka okładka po finale WOŚP będzie zarezerwowana dla osoby, która na rzecz Wielkiej Orkiestry zadeklaruje najwyższą stawkę. Będzie mogła na naszej piątkowej „jedynce” zaprezentować swój wizerunek lub swoją firmę, a wewnątrz wydania opowiedzieć o sobie, swoich pasjach czy ulubionych miejscach w mieście.

Licytacje pierwszych stron odbywają się na Allegro.pl pod hasłem „Stwórz razem z nami pierwszą stronę tygodnika lokalnego Gazety Wyborczej”. A to dlatego, że artykuły i zdjęcia powstaną we współpracy z dziennikarzem i fotoreporterem i muszą zostać zaakceptowane przez redakcję. Licytacje zakończą się 31 stycznia.

Serdecznie zapraszamy do licytowania: TUTAJ 

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.