Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Rok 2020 przyniósł szeroko rozumianemu biznesowi wyzwania, które zaskoczyły wszystkich. Mimo to Wrocław nie zwalnia tempa. Przedsiębiorcy, naukowcy i innowatorzy stale rozwijają tu technologie, produkty i usługi, które podbijają światowe rynki.

Dzień trzeci konferencji Made in Wroclaw 2020: Ekonomia w służbie ekologii

 

Dzień drugi konferencji Made in Wroclaw 2020: Przemysł 4.0

 

Dzień pierwszy konferencji Made in Wroclaw 2020: Biznes w czasie pandemii

 

Okazją do ich poznania będą wirtualne targi oraz konferencja Made in Wroclaw 2020. W tym roku udział w nich jest bezpłatny, a co szczególnie istotne w czasie epidemii, nie trzeba wychodzić z domu, ponieważ wystarczy mieć dostęp do internetu.

- Każdy dzień konferencji będzie poświęcony na merytoryczne dyskusje dotyczące jednego, kluczowego z punktu widzenia biznesu, tematu. Pierwszego dnia spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, czy pandemia koronawirusa może być postrzegana jako szansa, a nie tylko zagrożenie dla gospodarki. Drugi dzień poświęcimy potencjałowi przemysłu 4.0 i jego wpływie na lokalną gospodarkę. Ostatniego dnia Made in Wroclaw 2020 będziemy z kolei rozmawiać o tym, czy ekologia i biznes mogą tworzyć synergiczne połączenie – opowiada Magdalena Okulowska, prezes Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.

Oprócz konferencji będzie można wziąć udział również w targach. Można na nich poznać innowacje firm, które pracują nad swoimi rozwiązaniami w stolicy Dolnego Śląska.

W tym roku w wersji online można spotkać zarówno firmy działające we Wrocławiu, które są już znaczącymi graczami na globalnym rynku, jak i start-upy zmierzające ku międzynarodowym sukcesom. Dzięki połączeniu internetowemu będzie można zajrzeć do salonów, show roomów i pracowni firm specjalizujących się w dziedzinach takich jak np. przemysł 4.0, branża IT czy medtech.  

Konferencja odbędzie się online między 20 a 22 października. Targi zaplanowano na ostatni dzień, czyli 22 października. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Więcej szczegółów na www.made-in-wroclaw.pl

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.