Zaginiona pani Danuta wyszła z domu 14 kwietnia. Od tamtego dnia nie skontaktowała się z rodziną. Odnalzała się w niedzielę, cała i zdrowa.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Komisariat Policji Wrocław-Rakowiec pomagał rodzinie w poszukiwaniach 71-letniej kobiety. Pani Danuta mieszka we Wrocławiu.

Ostatni raz była widziana 14 kwietnia – wtedy wyszła z domu. Długo nie kontaktowała z rodziną - ta rozpoczęła więc poszukiwania. 

Policja informowała, że pani Danuta ma około 165 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy krótkie – ciemny blond. Nosi okulary z oprawkami koloru różowego. Po operacji biodra widocznie kuleje na prawą nogę.

Osoby mające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej proszone były o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław-Rakowiec. Po godz 15 okazało się, że kobieta odnalazła się. - Jest cała i zdrowa. Dziękuję za pomoc w poszukiwaniach – poinformował st. sierż. Krzysztof Marcjan z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. 

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem