Trwa głosowanie w naszym plebiscycie na sukces czy najważniejsze wydarzenie 30-lecia w Lubinie.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W Lubinie wiele zgłoszeń Czytelników jako sukcesu 30-lecia dotyczyło oczywiście tamtejszego sztandarowego projektu, czyli wprowadzenia darmowej komunikacji miejskiej. Ale pojawiły się też znane w skali kraju inwestycje: Dinopark czy stadion Zagłębia. 

Wieloletnia zawodniczka rugby i reprezentantka Polski Marcelina Falkiewicz zwróciła uwagę na wyremontowanie szkół, przedszkoli i boisk oraz wybudowanie hali widowiskowo-sportowej oraz basenów. 

Zebraliśmy już Wasze propozycje największych sukcesów, posłuchaliśmy ekspertów, a spośród wszystkich zgłoszeń kapituła redakcyjna wybrała propozycje największych sukcesów Lubina w ostatnich 30 latach. Teraz czas na Wasz ostateczny wybór.

Głosowanie potrwa do 30 kwietnia - wydłużyliśmy je o dwa tygodnie ze względu na pandemię koronawirusa. Wyniki ogłosimy 8 maja. A 16 czerwca odbędzie się uroczysta gala Supermiast w redakcji „Gazety Wyborczej” w Warszawie.

Jak dotąd w głosowaniu najwięcej głosów zdobyły „Darmowa komunikacja” oraz „Powrót pociągów”. 

 W głosowaniu na sukces 30-lecia w Lubinie wybieramy między następującymi propozycjami: 

REGULAMIN PLEBISCYTU - TUTAJ

Supermiasta
CZYTAJ WIĘCEJ
icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem