Zachęcamy do licytowania spaceru po Wrocławiu z profesorem Jerzym Buzkiem, byłym premierem i przewodniczącym Parlamentu Europejskiego.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeprowadzono w niedzielę, ale akcje i zbiórka pieniędzy cały czas trwają. Dlatego każdy ma jeszcze szansę wylicytowania niezwykłej wędrówki po mieście z prof. Jerzym Buzkiem. Przewodniczką będzie Beata Maciejewska, dziennikarka „Gazety Wyborczej” i autorka wrocławskich „Spacerowników”.

Wczoraj cena spaceru (w momencie zamykania „Wyborczej”) na licytacji wynosiła 4950 zł, ale wciąż można jeszcze licytować. Uzyskana suma w całości zostanie przeznaczona na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Ponieważ premier Buzek jest profesorem nauk technicznych, w programie spaceru na pewno znajdą się unikatowe zabytki techniki lub konstrukcje, które nie są udostępniane turystom.

Spacer potrwa około czterech godzin, po nim planujemy wspólny obiad. Zorganizujemy go wiosną, w terminie dogodnym dla wszystkich. Na spacer zapraszamy jedną rodzinę lub grupę przyjaciół (cztery-pięć osób). Oczywiście można wylicytować taki spacer tylko dla jednej osoby.

Licytacja spaceru prowadzona jest na https://allegro.pl/oferta/spacer-po-wroclawiu-z-prof-jerzym-buzkiem-8835428273.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem