Wrocławscy policjanci poszukują Leona Kaczmarka. Mężczyzna zaginął tydzień temu we Wrocławiu.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu Policji Wrocław Psie Pole próbują ustalić miejsce pobytu zaginionego 74-letniego mieszkańca Wrocławia. 

Leon Kaczmarek 21 grudnia 2019 około godz. 16 wyszedł z miejsca zamieszkania i udał się w nieznanym kierunku, najprawdopodobniej na białym górskim rowerze. Do chwili obecnej nie jest znane jego aktualne miejsce pobytu.

- Każdy, kto mógł widzieć zaginionego lub posiada jakiekolwiek informacje o miejscu jego pobytu, proszony jest o kontakt z policją - apeluje asp. szt. Wojciech Jabłoński.

Można zadzwonić na Komisariat Policji Wrocław Psie Pole (tel. 71 340 45 25) lub skontaktować się z najbliższą jednostką policji (tel. alarmowy 112).

Zaginiony Leon Kaczmarek, syn Kazimierza i Genowefy, ur. 7.01.1945 r., zamieszkały we Wrocławiu.

Rysopis: wzrost 170 cm, szczupły, włosy krótkie, siwe, kilkudniowy zarost, twarz podłużna, uszy małe, uzębienie - proteza górnej szczęki.

Znaki szczególne: przepuklina prawej nogi, blizna na tylnej stronie barku.

Opis ubioru: szara bluza na zamek, popielaty sweter, kurtka 3/4 koloru popielatego, spodnie dresowe.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem