Julia Pietrzak zaginęła we Wrocławiu 13 sierpnia 2019, ale jak podejrzewa rodzina, może przebywać w Warszawie. Bliscy nastolatki proszą o pomoc w poszukiwaniach.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Julia Pietrzak ma 168 cm wzrostu i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia miała 16 lat. Ostatni raz widziano ją we Wrocławiu, ale rodzina podejrzewa, że zaginiona nastolatka może przebywać we Warszawie.

Ktokolwiek widział zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie, proszony jest o kontakt z Fundacją ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod numerem 116 000.

Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. - Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję - zapewnia Aleksandra Lauk z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji w fundacji.

Zaginiona Julia Pietrzak
Zaginiona Julia Pietrzak  fot. ITAKA

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Dlaczego zaginęła? Może sama chciała porzucić dom rodzinny i dlatego pojechała do dużego miasta gdzie łatwiej jest się ukryć ! Znając ewentualne powody łatwiej byłoby ją znaleść.
już oceniałe(a)ś
0
0