15 września we wrocławskim Lasku Osobowickim zostanie zorganizowany bieg charytatywny na rzecz zwierząt ze schroniska przy ul. Ślazowej.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Trasa we Wrocław Hau Run poprowadzona będzie leśnymi ścieżkami Lasku Osobowickiego. Dochód zostanie przeznaczony na zakup karmy i niezbędnych środków dla psów przebywających w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu.

Biegacze pokonają trasy na dystansach 4 i 8 km. W ramach biegu każdy zawodnik otrzyma: numer startowy wraz z chipem pomiarowym, elektroniczny pomiar czasu, w pełni oznakowaną trasę, medal oraz posiłek i napoje na mecie.

Biuro zawodów czynne będzie od godz. 8, a bieg ruszy o godz. 11. Zapisać się na bieg można od rana w biurze zawodów. Koszt pakietu wynosi 35 zł. Biegacze mogą pojawić się na trasie także ze swoimi psami. Start i meta znajdują się przy boisku w pobliżu ul. Witkowskiej.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Brawo - brawo i hau - hau. My z naszym psiakiem niestety nie pobiegniemy, informacja w prasie pojawiła się za późno :-(
  już oceniałe(a)ś
  1
  0