22-letni wrocławianin Piotr Rusinek zaginął. Wciąż trwają jego poszukiwania.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Stare Miasto, poszukują 22-letniego Piotra Rusinek, który w ostatnim czasie przebywał na terenie Wrocławia. Zaginiony ostatni raz widziany był 12 marca 2019 roku, na jednej z ulic wrocławskiego Starego Miasta i od tamtej chwili nie nawiązał kontaktu ze współzamieszkującymi z nim osobami.

Piotr Rusinek mieszka przy ul. Czarnieckiego na Szczepinie. Ostatni raz widziano go we wtorek 12 marca. Od tego momentu rodzina nie nawiązała z nim żadnego kontaktu. 

- Nie wiemy, co się stało. Piotrek choruje i ma stymulator serca. Nie widzi też na prawe oko i ma jaskrę. Ma również bliznę na klatce piersiowej oraz pod lewą pachą - mówi Magdalena Rusinek, siostra zaginionego.

Piotr Rusinek nosi okulary i powinien mieć przy sobie portfel z dokumentami - dowodem osobistym czy prawem jazdy. 

- Ktokolwiek wie coś o Piotrku albo go widział, proszony jest o bezpośredni kontakt z policją - dodaje Magdalena Rusinek.

Rysopis: wiek 22 lata, około 170 cm wzrostu, włosy ciemny brąz, sylwetka szczupła, nos prosty, możliwy lekki zarost, oczy niebieskie, uszy odstające.

- Z uwagi na fakt, że przeprowadzone do chwili obecnej czynności nie doprowadziły do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, funkcjonariusze zwracają się z prośbą o kontakt, do wszystkich osób, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do jego odnalezienia. Prosimy o kontakt bezpośrednio z policjantami z Komisariatu Policji Wrocław – Stare Miasto przy ul. Trzemeskiej bądź telefonicznie pod numerami tel. 71-340-31-31, 71-340-23-09, 71-340-23-25 - apelują wrocławscy funkcjonariusze.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Oby się odnalazł, ale szukamy Piotra Rusinek, czy Piotra Rusinka?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0