Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Tekst możecie przeczytać TUTAJ, a tak komentowali sprawę nasi czytelnicy:

Tomasz Wąsu Wąsiński: – Na takie stanowiska powinny być egzaminy z wiedzy na temat stanowiska, zakresu i tematyki. I jakieś ukierunkowanie. A komisja powinna być apolityczna... Ale większości naszego społeczeństwa to nie obchodzi, z różnych przyczyn materialnych i braku świadomego oceniania.

Aleksander Twardowski: – No a gdzie ma się uczyć biznesu?

Anna Jaworska: – Lotnisko podzieli los Janowa Podlaskiego

Adam Damieski: – Ja uważam inaczej. Czas najwyższy wywalić zarząd portu na czele z panem Prezesem Kusiem – od tego, co tam się dzieje przez te 12 lat, włosy dęba stają.

Agata Ciesielska: – Co za poczucie własnej wartości i umiejętności u tej pani!

Joanna Łupińska: – Misiewiczy cd.

Maria Bereźnicka-Przyłęcka: – Coś dobrze działa? Trzeba zepsuć...

Małgorzata Imiolczyk: – Co by tu jeszcze zniszczyć...

bmmb: – Zadziwia mnie, z jaką zawziętością „Wyborcza” broni nominatów PO odrywanych od stołków przez PiS. Dziś Wrocław, wczoraj Śląsk. Dopóki radni/marszałkowie będą obsadzać te stanowiska, wymiana kadr będzie trwać. Zmieniamy system, nie ludzi.

nq77eet: – Jak nie bronić kompetentnych nominatów, którym zawdzięczamy sukces lotniska? W Janowie nie zostali wybronieni i jest katastrofa.

Vito(ld): – Właśnie, ludzi zmieniacie i psujecie dobrze funkcjonujący system.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.