"Finance of the future" to temat śniadania biznesowego organizowanego we Wrocławiu 27 lutego br. przez firmę doradczą PwC, poświęconego przyszłości działów finansowych w przedsiębiorstwach.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Eksperci przedstawią najnowsze trendy z obszaru nowych technologii i rozwoju narzędzi automatyzujących kluczowe procesy.

Wśród poruszanych zagadnień będzie kwestia wdrożenia innowacyjnych narzędzi automatyzujących procesy biznesowe i finansowo-księgowe. Proces ten nie tylko generuje oszczędności, ale także pozwala na lepszą kontrolę i utylizację zasobów firmy.

Rozwiązania te są niezbędne nie tylko w organizacjach wykorzystujących centra usług wspólnych (SSC), ale mają istotny wpływ na ekonomiczne i organizacyjne aspekty funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw.

Management reporting to z kolei proces definiowania celów organizacji i jej pracowników, w tym kluczowych wskaźników efektywności (KPI), który jest ściśle powiązany z procesem budżetowania, a realizacja tych celów przekłada się na stopień wykonania budżetu.

Na śniadaniu biznesowym pojawi się również zagadnienie cyberzagrożenia. 

„Firmy coraz częściej stawiają na technologię, która daje im większe szanse i możliwości wzrostu. Oznacza to szerszy dostęp do informacji zarówno dla kierownictwa, biznesu, jak i produkcji. Z drugiej strony nowe regulacje jak Krajowy System Cyberbezpieczeństwa czy słynne RODO nakładają kolejne obowiązki w obszarze prywatności, ciągłości działania czy bezpieczeństwa systemów IT. W tej prezentacji omówimy aktualne regulacje oraz trendy w tym obszarze, a także jak się nie dać zwariować i od czego zacząć, aby ocenić, gdzie warto zaangażować czas i pieniądze” – informuje organizator.

Wydarzenie jest bezpłatne i skierowane do członków zarządów oraz dyrektorów finansowych. Odbędzie się 27.02.2019 r. w godz. 10.00–13.30 (rejestracja i poczęstunek od 9.30) w Doubletree by Hilton Hotel Wrocław (ul. Podwale 84).

Chęć uczestnictwa można zgłosić TUTAJ do dnia 25 lutego br.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem