Zaginął Krzysztof Fąfara. 59-letni wrocławianin wyszedł z domu 9 grudnia. Do dziś nie wrócił do rodziny. Ta prosi o pomoc w poszukiwaniach.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Krzysztof Fąfara wyszedł z domu 9 grudnia. Rodzina do dzisiaj nie ma z nim kontaktu.  59-letni wrocławianin nie wrócił do domu. 

Mężczyzna ma 165 cm wzrostu i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia był ubrany w czarną kurtkę, jeansy i czarne buty. Na głowie miał brązową czapkę z daszkiem.

Znaki szczególne: nos zakrzywiony w lewą stronę, rozszczep wargi.

Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach, bo mężczyzna może pilnie potrzebować pomocy. 

Ktokolwiek widział zaginionego Krzysztofa Fąfarę lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie, proszony jest o kontakt z Fundacją „Itaka” – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod numerem 22 654 70 70 lub z najbliższą jednostką policji.

Zaginiony Krzysztof Fąfara
Zaginiony Krzysztof Fąfara  fot. materiały ITAKA

Można również napisać w tej sprawie do Itaki: itaka@zaginieni.pl. – Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję – zapewnia Anna Szeremeti z Itaki.

Link do profilu osoby zaginionej

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem