Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Na skrzyżowaniu ul. Ślężnej i Kamiennej we Wrocławiu doszło do awarii wodociągów. - Uszkodzony jest rurociąg o średnicy 30 cm - informuje Martyna Bańcerek, rzeczniczka MPWiK we Wrocławiu.

Uspokaja, że wrocławianie mieszkający w okolicy nie muszą się martwić o wodę w kranach. - Dostarczanie jej nie zostało wstrzymane. Awaria nie skutkuje wyłączeniem wody dla mieszkańców - mówi rzeczniczka. Wyjaśnia, że wody nie ma tylko w budynku A Uniwersytetu Ekonomicznego przy ul. Komandorskiej 118-120. - Dostawy powinniśmy tam wznowić  do godz. 16 w sobotę.

Po awarii wstrzymany został ruch tramwajów. Linie 9 i 15 skierowano do Zajezdni Gaj przy ul. Kamiennej. W relacji Kamienna - Park Południowy kursują autobusy "za tramwaj". 

- Około godz. 20 Ślężna w tym miejscu może zostać zamknięta dla ruchu pojazdów. Ale o tym będziemy decydować wkrótce - informowała krótko po awarii Bańcerek.

Po 20 okazało się, że zamknięcie jezdni nie będzie konieczne.

Tramwaje na razie wciąż jadą do zajezdni Gaj.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.