Jeszcze tylko dziś można wesprzeć Fabrykę św. Mikołaja, która w tym roku pomaga Środowiskowemu Domowi Samopomocy Ostoja.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Do placówki uczęszcza 30 dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną. W domu chcemy m.in. wymienić windę, kupić sprzęt do terapii i stworzyć tzw. Salę Doświadczania Świata. Dzięki sponsorom udało się nam zebrać już 163 tys. zł.

Po raz pierwszy w akcję charytatywną „Wyborczej Wrocław” mogą się włączyć osoby prywatne. Na portalu zrzutka.pl zebraliśmy póki co 2023 zł.

Po raz pierwszy w Fabrykę św. Mikołaja mogą włączyć się także osoby prywatne – uruchomiliśmy zbiórkę pieniędzy na portalu crowdfundingowym zrzutka.pl (m.in. przez tę stronę pieniądze zbiera Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy). Tam udało nam się zebrać 2023 zł.

Fabrykę wspierają: Profit Development SA (Złoty Sponsor i Partner naszej akcji, przekazał 100 tys. zł), Volvo Polska, Temar Deweloper, Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy, Dom Aukcyjny Dawro, Rudy Consulting, Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia, Tarczyński S.A., Cargill Poland, „Maćków” Pracownia Projektowa, Artcom Systemy Radiokomunikacyjne, Hotel „Willa Odkrywców", Dolnośląskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Zarządców Nieruchomości, Osiński i Syn Sp.J., Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu, pracownicy firmy Schaeffler, DOM.developer Wrocław, Projektmanagement Polska, Multi Grupa, Wiązów Zenon Waniak.

W sprawie przyłączenia się do akcji prosimy o kontakt z koordynatorką zbiórki Agnieszką Iwanowską: agnieszka.iwanowska@wroclaw.agora.pl, tel. 507 094 827

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem