W najbliższą sobotę zapraszamy do udziału w Wielkim Teście Wiedzy o Dolnoślązaczkach. Do wygrania atrakcyjne nagrody, dla zwycięzcy - 2500 zł.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Fundacja na Rzecz Równości, Stowarzyszenie Dolnośląski Kongres Kobiet, Urząd Miasta Wrocławia oraz „Gazeta Wyborcza Wrocław” i „Wysokie Obcasy” zapraszają wszystkich chętnych na Wielki Test Wiedzy o Dolnoślązaczkach.

Odbędzie się w godz. 15.30-18.30 w sali 2D im. Witolda Świdy w budynku D Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego przy ul. Uniwersyteckiej 7-10. Organizatorzy zapewniają katering dla uczestników testu.

Nagrody są bardzo atrakcyjne. Dla zwycięzców przewidziano: za I miejsce – 2500 zł, II miejsce – 1500 zł, III miejsce – 1000 zł.

Z kolei za IV, V, VI miejsce będą nagrody rzeczowe.

Aby wziąć udział w Wielkim Teście Wiedzy o Dolnoślązaczkach, trzeba się zarejestrować: wysyłać e-mail na adres promocja@wroclaw.agora.pl i podać w nim imię i nazwisko. Liczba miejsc jest ograniczona.

Jurorzy, m.in. Beata Maciejewska z „Gazety Wyborczej”, dr Elżbieta Klimek-Dominiak z Pracowni Badań Płci Kulturowej UWr. oraz Katarzyna Lubiniecka z SDKK przygotują 30 pytań o różnym stopniu trudności.

Serdecznie zapraszamy!

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Wow Rutkiewicz rys.przez Martę Frej na murze we Wro! różne Niepodległe w akcji!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0