Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W samo południe w tym samym miejscu pojawi się Urszula Dudziak z autobiografią „Wyśpiewam wam więcej”, a o 14 w Sali Cesarskiej rozpocznie się spotkanie z Kasią Stankiewicz i zespołem Varius Manx, który właśnie w Agorze wydał swój najnowszy album – „ENT”.

O tej samej porze na stoisku Agory prof. Jerzy Bralczyk i Lucyna Kirwil będą podpisywać książkę „Pokochawszy. Miłość w języku”. Z kolei o godz. 15 Adam Wajrak i Tomasz Samojlik będą rozdawać autografy na egzemplarzach książki „Zew padliny”. O godz. 16 na stoisku Wydawnictwa Nisza pojawi się Katarzyna Wiśniewska, do niedawna dziennikarka wrocławskiej „Wyborczej” – podpisze swoją debiutancką powieść „Tłuczki”.

O godz. 17 w Sali Czerwonej rozpocznie się kolejne spotkanie – Katarzyna Surmiak-Domańska opowie o pracy nad biografią „Kieślowski. Zbliżenie”. Po jej egzemplarze z podpisem autorki warto zgłosić się godzinę później na stoisko Agory. Surmiak-Domańska zastąpi tam Annę Bikont, która od 17 do 18 będzie tam podpisywała biografię Jacka Kuronia zatytułowaną „Jacek”.

W niedzielę w samo południe w Sali Cesarskiej spotka się z czytelnikami Mariusz Szczygieł, żeby opowiedzieć o swojej najnowszej książce reporterskiej, zatytułowanej „Nie ma”.

O 14, również w Sali Cesarskiej, rozpocznie się spotkanie z Michałem Ogórkiem – jego tematem będzie wydana przez Agorę książka „Sto lat! Jak w ostatnim stuleciu czciliśmy przywódców”. Autor będzie podpisywał książkę od 13 na stoisku Agory.

Beata Maciejewska i Mirosław Maciorowski w tym samym miejscu pojawią się godzinę później – okazją do spotkania z czytelnikami będzie ich wspólne dzieło „Władcy Polski. Historia na nowo opowiedziana”, w której opisują dzieje polskich królów i książąt w fascynujący sposób.

O 16 na stoisku Agory można ustawić się w kolejce po świeżutki egzemplarz „Władców”, prosto z drukarni, opatrzony dedykacją autorów.

Listę autorów związanych z „Wyborczą” zamyka Jacek Hugo-Bader, który przyjeżdża do Wrocławia ze swoją książką „Audyt” – będzie podpisywał ją przez godzinę od 15 na stoisku Agory, a o 16 porozmawia o niej z czytelnikami w Sali Cesarskiej.

Wstęp na targi w Hali Stulecia jest wolny.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.