Black Friday w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu potrwa cały weekend. Rabaty mają sięgać nawet 50 proc.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Black Friday to tradycyjnie pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia, kiedy sklepy organizują promocje i wyprzedaże. Zwyczaj ten pojawił się w latach 60. w Stanach Zjednoczonych, a od kilku lat jest także popularny w Polsce. Święto to tradycyjnie rozpoczyna okres zakupów przedświątecznych. W Galerii Dominikańskiej przyłączyło się do niego kilkadziesiąt sklepów.

Black Friday potrwa tam przez cały weekend – galeria reklamuje go pod hasłem „Black Price Days”.

– Organizując akcję Black Price Days, chcemy zapewnić naszym klientom niezwykłe zakupy ze świetnymi rabatami i pokazać, że przedświąteczne zakupy mogą być przyjemnym doświadczeniem. Zapraszamy wszystkich do naszego centrum na rabatowe szaleństwo z mnóstwem obniżek i ofert specjalnych – mówi Andrzej Wąsowicz, dyrektor Galerii Dominikańskiej.

Marki znajdujące się w Galerii Dominikańskiej przygotują specjalne oferty,
z których będzie można skorzystać właśnie w ten weekend. Dni wyjątkowych rabatów i ofert Black Price Days potrwają od piątku 23 do niedzieli 25 listopada 2018 r. Rabaty z tej okazji będą sięgać nawet do 50 proc. Aktualną listę rabatów można sprawdzić na stronie internetowej Galerii Dominikańskiej.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem