365 Timing Economic Congress. To wydarzenie skierowane do przedsiębiorców, inwestorów samorządowców, naukowców.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W biznesie bowiem nie zawsze ma znaczenie to, kto pierwszy wpadnie na dany pomysł, ale w jakim momencie historii tego dokona – mówi prof. dr hab. Andrzej Kaleta, rektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, który jest jednym z organizatorów wydarzenia.

 

Kongres ma być w założeniu platformą dla interdyscyplinarnej dyskusji przedstawicieli różnych środowisk oraz wypracowania wniosków, rekomendacji w obszarze znaczenia czasu w rozwoju społeczno-gospodarczym polskich firm, społeczności lokalnych i kraju w wymiarze międzynarodowych czynników przemian, innowacyjności i komercjalizacji badań.

ZOBACZ TEŻ: PIERWSZY DZIEŃ 365 ECONOMIC TIMING CONGRESS

Problematyka spotkań zawiera się w sześciu grupach tematycznych, od gospodarki regionalnej, ekonomię przyszłości, biznes międzynarodowy i marketing, poprzez rosnącą finansjalizację procesów gospodarczych, aż do procesów decyzyjnych w wymiarach strategicznym i operacyjnym. Projekt ma ukazać, że Dolny Śląsk, Polska, a także Europa to dla szeroko rozumianego biznesu i jego otoczenia właściwe miejsce we właściwym czasie do realizowania rozwoju w dzisiejszej zglobalizowanej gospodarce.

365 Timing Economic Congress odbędzie się w dniach 15 i 16 października w Haston City Hotel we Wrocławiu. Więcej szczegółów na stronie www.365timing.pl
 
 

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem