Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Zaprosiliśmy siedmioro kandydatów z najwyższymi wynikami w dotychczasowych sondażach. Swój udział potwierdzili: Marta Lempart z komitetu Wrocław dla Wszystkich, Katarzyna Obara-Kowalska z komitetu Bezpartyjny Wrocław, Małgorzata Tracz z Zielonych, Zbigniew Jarząbek z Kukiz’15, Jerzy Michalak z Bezpartyjnego Ruchu Obywatelskiego i Jacek Sutryk z Koalicji Obywatelskiej. Uczestnictwa w debacie odmówiła Mirosława Stachowiak-Różecka z PiS.

Na pytania do kandydatek i kandydatów od naszych czytelników czekamy pod adresem: listy@wroclaw.agora.pl. Debata rozpocznie się o godz. 17 w sali nr 3D Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Została nam już tylko nieduża pula darmowych wejściówek dla publiczności. By je zdobyć, trzeba zarejestrować swój udział: promocja@wroclaw.agora.pl – należy podać imię i nazwisko.

Relację na żywo z debaty będzie można obejrzeć na naszej stronie internetowej, a także kanałach „Wyborczej” w mediach społecznościowych. Wydarzenie będzie tłumaczone na polski język migowy.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.