Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Zaprosiliśmy siedmioro kandydatów odnotowywanych w dotychczasowych sondażach: Martę Lempart z komitetu Wrocław dla Wszystkich, Katarzynę Obarę-Kowalską z komitetu Bezpartyjny Wrocław, Mirosławę Stachowiak-Różecką z PiS, Małgorzatę Tracz z Zielonych, Zbigniewa Jarząbka z Kukiz’15, Jerzego Michalaka z Bezpartyjnego Ruchu Obywatelskiego oraz Jacka Sutryka z Koalicji Obywatelskiej. Na razie swój udział potwierdziło sześcioro z nich.

Na pytania do kandydatek i kandydatów od naszych Czytelników czekamy pod adresem: listy@wroclaw.agora.pl. Debata rozpocznie się o godz. 17 w sali nr 3D Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Dla publiczności przygotowaliśmy ok. 500 darmowych wejściówek. By je zdobyć, trzeba swój udział zarejestrować poprzez adres mailowy: promocja@wroclaw.agora.pl, podając swoje imię i nazwisko.

Relację na żywo z debaty będzie można obejrzeć na naszej stronie internetowej: wroclaw.wyborcza.pl/wybory, a także na Facebooku. Wydarzenie będzie tłumaczone na polski język migowy.

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.