Firma Temar Deweloper została piątym darczyńcą naszej tegorocznej akcji charytatywnej.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W tym roku pieniądze zbieramy na Środowiskowy Dom Samopomocy „Bonitum", powstający przy ul. Komuny Paryskiej, który będzie prowadził rehabilitację dla osób z niepełnosprawnością intelektualną, powyżej 16. roku życia. Do zbiórki dołączył właśnie nowy sponsor, wrocławska firma Temar Deweloper.

– Dla naszej firmy to już tradycja – jesteśmy z Fabryką św. Mikołaja związani od ponad 10 lat i nie wyobrażamy sobie tej charytatywnej akcji bez naszego udziału. Pomaganie słabszym traktujemy jak nasz obowiązek, ale również dar – mówi Agnieszka Firman, menedżer Temar Deweloper.

Mamy już ponad 160 tys.

Dzięki wsparciu wieloletnich darczyńców: Profit Development SA, Złotego Sponsora i partnera naszej akcji, Zespołu Elektrociepłowni Wrocławskich „Kogeneracja” SA, Złotego Sponsora, Kancelarii Prawnej Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy Sp.k., Domu Aukcyjnego „Dawro” i Temar Deweloper udało nam się zebrać już w tym roku 166 tys. zł.

Pieniądze przeznaczymy na wyposażenie sal rehabilitacyjnych dla niepełnosprawnych dorosłych. Na ten cel potrzebujemy blisko 100 tys. zł.

Jak co roku Fabryka przygotuje też 1000 paczek mikołajkowych, które podczas finału, 5 grudnia w kinie Nowe Horyzonty, przekażemy najbardziej potrzebującym uczniom wrocławskich szkół.

***

Fabryka św. Mikołaja to akcja charytatywna, którą „Gazeta Wyborcza Wrocław” wraz z Fundacją Agora i Kinem Nowe Horyzonty prowadzi od 13 lat. Przez ten czas dzięki hojności sponsorów udało nam się zebrać prawie 2 mln zł, za które m.in. kupiliśmy sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci.

Agnieszka Firman z Temar Deweloper: – Warto jest pomagać innym, czyni nas to szlachetnymi i lepszymi ludźmi. Uszczęśliwiając osoby potrzebujące, uszczęśliwiamy także siebie. Kształtujemy własne charaktery i nabieramy empatii.

Zainteresowani wsparciem Fabryki św. Mikołaja proszeni są o kontakt z Agnieszką Iwanowską (agnieszka.iwanowska@wroclaw.agora.pl) lub telefonicznie pod numerem 71 37 17 231.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem