W tym roku zbieramy pieniądze na Środowiskowy Dom Samopomocy "Bonitum", który będzie prowadził rehabilitację dla osób powyżej 16. roku życia z niepełnosprawnością intelektualną.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Fabryka św. Mikołaja to akcja charytatywna, którą od 13 lat prowadzi „Gazeta Wyborcza Wrocław” wraz z Fundacją Agora i Kinem Nowe Horyzonty. Od początku dla Fabryki pracuje firma Profit Development SA (Złoty Sponsor i partner akcji), która w tym roku zadeklarowała wpłatę 100 tys. zł. Kolejne 40 tys. przekaże drugi Złoty Sponsor, Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich „Kogeneracja”.

Remont pomieszczeń Bonitum
Remont pomieszczeń Bonitum  MIECZYSŁAW MICHALAK

Zainteresowani wsparciem Fabryki św. Mikołaja proszeni są o kontakt z Agnieszką Iwanowską (agnieszka.iwanowska@wroclaw.agora.pl) lub telefonicznie pod numerem (71) 37 17 231.

Za pieniądze od sponsorów, jak co roku, ufundujemy też 1000 mikołajkowych paczek dla potrzebujących uczniów najmłodszych klas z wrocławskich szkół, z którymi spotkamy się podczas finału tegorocznej Fabryki św. Mikołaja, 5 grudnia, w Kinie Nowe Horyzonty.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem