Głosowanie na naszej stronie internetowej trwa do 7 marca do północy. Zwycięzca plebiscytu publiczności #Warto2017 otrzyma 5 tys. zł. Decyzja jest w waszych rękach.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Nagrodę WARTO Publiczności wręczamy po raz czwarty. Pierwszym jej laureatem był świdnicki pisarz Wojciech Koryciński, autor serii kryminałów retro z akcją osadzoną w tym mieście. Rok później w głosowaniu zwyciężył pochodzący z Wołowa muzyk Peter J. Birth, a w roku ubiegłym Anna Makowska-Kowalczyk, aktorka-lalkarka, która stanęła w szranki w duecie z animowanym własnoręcznie Kaziem Sponge, sześcioletnim wówczas chłopcem z gąbki, obdarzonym własną osobowością i silnym charakterem.

Głosowanie na #Warto Publiczności [KLIKNIJ]

Natomiast Nagrody Kulturalne WARTO „Gazeta Wyborcza Wrocław” przyznaje już od dziewięciu lat. Wyróżniamy nimi młodych twórców w pięciu kategoriach – „muzyka”, „teatr”, „film”, „literatura” i „sztuki wizualne”. O nominacjach do WARTO decydują m.in. uznani artyści i dziennikarze. Laureaci poza plakietami projektu Tymona Wodnickiego dostaną też nagrody finansowe – 10 tys. zł od miasta Wrocław.

WIĘCEJ O #WARTO 2017

Wśród uczestników głosowania Nagrody WARTO Publiczności rozlosujemy 10 podwójnych wejściówek na galę wręczenia nagród WARTO w klubie Stary Klasztor 9 marca 2017 roku.

Jutro na łamach „Wyborczej” opublikujemy wyniki głosowania na półmetku plebiscytu.

Partnerem nagrody WARTO jest Archicom – deweloper wspierający młodych wrocławskich twórców.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem