Dzieje się w mieście

9/10

Mat. Beer Geek Madness

Beer Geek Madness

Już po raz ósmy fani produkowanego na małą skalę piwa rzemieślniczego i kraftowego spotkają się na festiwalu Beer Geek Madness. Organizowany jest w formule "płacisz raz, pijesz ile chcesz". Ta edycja będzie poświęcona piwom ciemnym i kwaśnym. Z takimi wyzwaniami zmierzą się czołowe browary z Polski i z zagranicy. Nasz kraj reprezentować będzie siedemnaście browarów, każdy z nich ma przygotować jedną premierę na festiwal. Wśród polskich piwnych marek są m.in. Pinta, Nepomucen, Piwoteka, Brokreacja, Browar Widawa, Browar Birbant, Artezan, Funky Fluid, Browar Spółdzielczy, Browar Trzech Kumpli, trzebnickie Cztery Ściany, Browar Golem i Browar Zakładowy. Zagraniczne piwowarstwo reprezentować będą m.in. brytyjski Little Earth Project, LoverBeer z północnych Włoch, amerykański Pipeworks Brewing Company, estoński browar Puhaste i kataloński browar La Calavera. Próbować festiwalowych piw będzie można w sobotę, 9 listopada, od godz. 18. Wejściówki kosztują 169 zł. W cenie biletu wliczone jest szkło festiwalowe, do którego będą serwowane piwa w próbkach 100 ml.

Zaklęte Rewiry, Krakowska 100

On i ja

"On i ja" to wspólna wystawa dwóch wyrazistych osobowości twórczych i odmiennych charakterów artystycznych, które łączy ścisła relacja rodzinna, czyli profesora Leona Podsiadłego i Dominika Podsiadłego. Pierwszy to wybitny wrocławski rzeźbiarz, malarz, rysownik i pedagog, wychowawca kilku pokoleń artystów działających w kraju i za granicą. Drugi to jego syn, niezależny artysta tworzący w obszarze wielu mediów, kurator projektów sieciowych i aktywista określający siebie m.in. jako postdigitalperformera, neowebdadaistę i fakehackera. Wystawę można oglądać od dziś do 2 grudnia,

Galeria Entropia, Rzeźnicza 4.

Kwadrat w Capitolu

"Wrócę przed północą" to komediowy horror Petera Colleya, który na całym świecie zbiera świetne recenzje i gromadzie tłumy widzów. W poniedziałek w Capitolu zobaczymy inscenizację w wykonaniu Teatru Kwadrat, która premierę miała 15 marca 2019 roku. Na scenie pojawia się m.in. Anna Karczmarczyk, Katarzyna Glinka i Marek Siudym (godz. 19).

Piłsudskiego 67.

Wszystkie zdjęcia
  • Trwa American Film Festival
  • Wroclaw Industrial Festival
  • Polska Noc Kabaretowa
  • Tommy Emmanuel w WCK
  • Bardzo mała
  • Mistrz skrzypiec
  • Muzyka na weekend
  • A może do kina?
  • Dzieje się w mieście
  • Święto Niepodległości
Więcej tematów - Wrocław
Wiadomości z Wroclawia
Magazyn Wrocław
Imprezy we Wrocławiu
Sport we Wrocławiu
Komunikacja we Wrocławiu