Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Jestem mamą piątki dzieci i mam wszystkie wymienione w artykule cechy świetnego pracownika przyszłości, dodatkowo codziennie je ćwiczę w praktyce. Kto mnie zatrudni?
  @Agata Strebeyko-Sawicka Czy aby na pewno? ;) osoba posiadająca wszystkie um, znalazłaby rozwiązanie, gdyby miała problem z zatrudnieniem ;)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ciekawe, czy w 2020 roku będzie potrzebna umiejętność stawiania przecinków przez redaktorów gazet. Bo jak na razie to jest żenująco fatalnie - choćby w tym zestawieniu, ale też w innych artykułach. Zero przecinków w odpowiednich miejscach (przykładów już nie będę dawał, bo i po co). Bardzo mnie to dziwi, ponieważ ja zawsze stawiam przecinki od razu przy pisaniu, a tu wygląda na to, że się przecinków nie stawia, tylko łaskawie czeka na korektę. Czy chodzi o to, by korekta miała zatrudnienie? Dziwne. Jeśli zaś chodzi o te górnolotnie brzmiące umiejętności, to też mnie to dziwi. Jeśli rzeczywiście polskie społeczeństwo miałoby wszystkie te umiejętności, to bylibyśmy dużo bardziej... nowocześni, innowacyjni, tolerancyjni... no po prostu super. A tu skrzecząca rzeczywistość odzywa się i mówi: nic z tych rzeczy. Selekcja była i raczej będzie negatywna i w rodzaju BMW (bierny, mierny, ale wierny).
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  to cały ja ... i co z tego?
  @braad Nic. W tym kraju potrzeba kasjerek do marketów i chłopów do łopaty. Ludzie myślący są zagrożeniem dobrego samopoczucia właścicieli firm.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0