Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Wariat, a nie kaplan. Nierob, ktory wykrzykuje glupawe hasla za pieniadze dziadkow i babc.
  @boederman Nie rozumiem "wyżywał się na Żydach" a jednoczesnie jest kaplanem Żyda Jezusa Chrystusa.Totalny idiota,aczkolwiek wielu ludzi lepszego sortu mysli ze Jezus byl Polakiem-myslenie ma kolosalna przyszlosc.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  niespecjalnie lubię hejt, ale tym razem nie wytrzymam. "kapłan" nawołujący od odbicia Lwowa to nie kapłan, tylko tępy wojownik. "kapłan", który nawołuje do odbicia Kaliningradu, to zwyczajny tępy ch.uj. trzeba być zdebilałym zakłamańcem, żeby poniżać innych ludzi trzymając w dłoni biblię. trzeba być jawnym wrogiem Jezusa, żeby wymachiwać na wiecach zaciśniętymi pięściami.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  współczuję wyznawcom Kościoła Rzymsko_Katolickiego. I pomyśleć, że w Polsce mają podobno ponad 90% wyznawców.
  już oceniałe(a)ś
  17
  1
  dopuki nie wytepia te patologie w kosciele katolickim jak ten tepy palant I jego zboczency kolezki po fachu noga moja tam nie stanie ... powinni palanta wyslad do Syrii lub Iraku by tam pelnil posluge ..
  już oceniałe(a)ś
  11
  1
  Większość sukienkowych gada mdłe, bełkotliwe głupoty to ten przynajmniej gadał wyraziste, napastliwe z domieszką rasizmu. Taki jego wkład do Kościoła.
  już oceniałe(a)ś
  16
  7
  Smiecie nie zasługują na dyskusję o nich.
  @zydokomuchateista Miedlar od nich niczym się nie różni
  już oceniałe(a)ś
  3
  3
  Księża Misjonarze? To wysłać psychola gdzieś na misje. Najlepiej do jakiegoś z arabskich krajów. Tam niech sobie zgrywa bohatera.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Ten dzieciak kompletnie nie rozumie Ewangelii, która jest napisana językiem prostym i jasnym. Nie wiem jakim cudem skończył seminarium i został dopuszczony do święceń.
  @nanabun pewnie od du...y strony..
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @nanabun Pewnie Petzowy pomazaniec :)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  krzysw73 pisze o episkopacie, toz to zgromadzenie pedofilow w sukienkach, ktorym nie staje i wymysla jakis lewakow czy satanicznych balwanow aby dalej manipulowac "ciemnym ludem"
  już oceniałe(a)ś
  8
  4