Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Głosuję przeciw durnemu metru i przeciw drogim imprezom w stylu World Games. Jak chcemy nadal jeździć po zdezelowanej kostce i mieć wycinkę drzew zamiast parków, głosujmy za. Za ograniczeniem ruchu - mieszkańcy i tak wjadą a DWR-y niech parkują sobie dalej i nie zastawiają nam miasta.
  @janusz_sebastian To weź się pochlastaj i wyjedz. Nie nie nie, na wszystko nie - za to tak dla zwiększania nakładów na MOPS i w razie zakazu wjazdu nawołujmy do sparaliżowania miasta rzęchami z Niemiec, na przekór Dudiemu. Cześć Wrocławian nie powinna mieć praw wyborczych bo nie umie z nich korzystać.
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  Miałem nie iść bo pytania są bez sensu ale jednak pójdę. Moim zdaniem należy glosować Nie dla metra, Nie dla ograniczenia ruchu, Tak dla imprez, Tak dla remontu. Z metrem Dudi całkowicie zawalił bo wyrysował metro za 40 mld zamiast za 10 mld-dwie linie. Ograniczenie ruchu we Wro już się dokonało- jest strefa "wyciszona". Jeśli chodzi o imprezy to jedyna rzecz jeszcze jaka pozwala że Wro jest znany w Europie- odpowiedz nie oznaczałaby że nie będzie nigdy żadnych imprez. np. mistrzostwa świata w koszykówce, itp. Moim zadaniem tak dla imprez. Tak dla zwiększenia nakładów na remont kamienic. Zamiast pytania o metro- co było nie przygotowane jak należy-należało spytać o konkretne linie tramwajowe i szybką kolej miejską
  już oceniałe(a)ś
  3
  3