Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Rzeczywiscie od czapy. Mozna sobie wyobrazic jak wygladalby ten portal turystyczny za 30 milionow. Reklamujcie Dolny Slask same/sami. Facebook, blogi. Atrakcyjny Wroclaw w atrakcyjnym regionie.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Pomiędzy Wrocławiem, a Poznaniem jest jeszcze jedna dość ciekawa atrakcja. Chodzi mi konkretnie o tunel aerodynamiczny, gdzie można sobie polatać.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Dla czytających ze zrozumieniem, ale inaczej: To są atrakcje okolic Wrocławia, nie miasta Wrocław! Swoją drogą ciekawe dlaczego do tego rankingu nie załapał się zamek w Książu?
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  no to jakieś nieporozumienie...starostwo musi wyjść z biur i zobaczyć Dolny Śląsk
  @balo-ny1 Gdyby chodziło o Dolny Śląsk to by trzeba stworzyć listę 70-ciu atrakcji. A tu chodzi o Powiat Wrocławski. Ale i tak brakuje kościła w Zórawinie, muzeum powozów w Galowicach, pałac w Krobielowicach, no i wszystko co w Sobótce i na Ślęży.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Nawet jak na reklamę tylko okolic Wrocławia- śmiesznie to wygląda.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  to jakis kabaret z tymi atrakcjami
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Te atrakcje wyborczej to artykuł sponsorowany.
  już oceniałe(a)ś
  2
  4
  Mieszkańcy Miesta Spotkań maja alternatywną propozycję: Trasa numer 1: Spacerek nabrzeżem do murka zasłaniającego widok na rzekę. wskakujemy w dynamiczy tramwaj jadący do rezerwatu traszek przy stadionie tysiąclecia na maślicach. po drodze wyskakujemy na fotkę przy przystanku dynamizmu na Świdnickiej. Wracając zahaczamy o narodowe forum dynamizmu oraz dowolną inwestycję Zprzyjaznionej Firmy Budowlanej. Kończymy na szybkiej wodce w rynku i do kokomo albo do żabki żeby podziwiać "salon miasta" w pełnej krasie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  2