Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Zauważyliście, że na 9 przytoczonych spraw 5 dotyczyło szpitala na Borowskiej? Ten cud techniki i myśli medycznej jest przyczyną zgonów pacjentów, jest klinicznym (sic!) przykładem bezduszności, 'olewania' pacjentów i powodem do zmartwienia dla firm ubezpieczeniowych. Może czas już wywalić z niego wszystkich lekarzy i zatrudnić nowych ??
  @zul_swidnicki Nie dziwi mnie to. Miałem z nimi do czynienia. Ten szpital to była dla mnie najstraszniejsza przygoda z polską służbą zdrowia. Po tygodniu na borowskiej pomogli mi w innym szpitalu.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @zul_swidnicki Chyba wymienić dyrekcję. Choć i na część personelu, w tym na kilku lekarzy ta zaraza przeszła, to fakt.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jakoś mnie to nie dziwi , to ta sama ekipa co rządziła na klinikach, stare komuchy i kuple, picie w kantorkach, w piwnicach na porządku dziennym, nikt tego nie kontrolował/ kontroluje. to co jest publiczne może być najgorszej jakości, nie trzeba się starać. Całe to towarzystwo zapomina jednak że świadczą usługę- usługę leczenia, ratowania życia i z tego są rozliczani. Dopóki w Polsce lekarz będzie uważany/ uważa się za Boga, tak będzie wyglądać leczenie. Ludzie- klienci - rozliczajcie lekarzy za usługę, nie siedźcie jak trusie w gabinetach, pytajcie, sprawdzajcie, wymagajcie..
  już oceniałe(a)ś
  9
  2
  Nie dziwi mnie to. Miałem z nimi do czynienia. Ten szpital to była dla mnie najstraszniejsza przygoda z polską służbą zdrowia. Po tygodniu na borowskiej pomogli mi w innym szpitalu.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  To nie wszytkie błedy. Ojednym z nich można przeczytać tu: www.tvn24.pl/wroclaw,44/80-minut-walki-o-zycie-roczne-sledztwo-raport-o-bledach-winnych-smierci-brak,435203.html W toku kontroli dotyczącej tej sprawy- nr 60/14 NFZ stwierdził między innymi: 1) nie zapewnienie wydzielonej całodobowej opieki lekarskiej we wszystkie dni tygodnia , która nie może być łączona z innymi oddziałami; 2) niezgodny z prawem sposób prowadzenia historii choroby pacjenta; 3) niezgodny z prawem sposób prowadzenia księgi raportów pielęgniarskich; 4) niezgodny z prawem sposób prowadzenia książki operacyjnej; 5) sprawowanie opieki pielęgniarskiej przez personel niewykazany w umowie Na szpital nałożono karę 120.000 zł . Dyrektor SPSk nr1 P.Nowicki do dnia dzisiejszego nie wyciągnął konsekwencji w stosunku do winnych zaniedbań.....
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Szkoda słów oni powinni od razu działać i coś zrobić z tym biednym chłopczykiem a nie debatować !!! To po co składają przysięgi chyba dla picu !!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0