Więcej
  Komentarze
  A gdyby tu było przedszkole w przyszłości... i wasz synek mały przechodził... w przyszłości... A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały tędy przechodził w przyszłości, którego jeszcze nie macie, więc nie mówcie mi, że siedzi z tyłu!
  już oceniałe(a)ś
  56
  10
  Ten budynek przy Ruskiej w zestawieniu z otaczającymi kamienicami wygląda naprawdę fatalnie. I jeszcze te dziwaczne załamania w fasadzie - gratulacje dla architekta :/ Tak, stary, "dziwne" to to samo co "fajne", a kontekst to przeżytek. Szkoda, że miejski konserwator jest u nas figurą o minimalnym wpływie.
  @mpruchni koszmarek, powinien juz w fazie projektu dostac nominacje do "makabryly" czy jak to sie tam nazywa ten konkurs na architektoniczne koszmary...
  już oceniałe(a)ś
  10
  1
  @mpruchni To załamanie, to taki sprytny (lub też sprytny inaczej) sposób na podejście konserwatora: jak to nie wpisuje się w wysokość zabudowy, skoro się wpisuje- załamania pan konserwator nie widzi? Kopertę pan widział, koniec tematu.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Dziękuję panie Mateuszu, od dawna nikt mnie tak nie rozbawił. Z tym bijącym sercem miasta i piękną nazwą i innymi poetyckimi zwrotami. Rośnie nam prawdziwy poetycki talent - jakby ktoś powiedział - almost Szymborska ( biję się w piersi pani Wisławo, za porównanie)
  @kapusta61 "Wieżowiec Atal" to też określenie trochę na wyrost. To nie wieżowiec a w porywach wysokościowiec (jeżeli przekroczy 55m a pewnie nie przekroczy)
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @kapusta61
  Eeetam, Szymborska. Toż to prawie talent na miarę Premiera- który TAKŻE poetą bywa.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Szkoda, że ulice GRODZKA SIKORSKIEGO i CIESZYŃSKIEGO nie zostaną połączone w trasę nadodrzańska!!
  już oceniałe(a)ś
  18
  3
  ten Hotel Hiltona coś ma obsuwę, bo postępów nie widać a data 2015 cały czas niby aktualna.. W okolicy budują jeszcze fajne osiedle Lokum Viva na Łęczyckiej w miejscu starej straży pożarnej oraz kilka mieszkań zostało w Odra House na Rybackiej
  @tadeusz_r To jest Hilton na miarę naszych możliwości:)
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  i tak właśnie widać naturę Polaków i... Wrocławian - same marudne/krytykujące posty bez podstaw... szkoda, że nikt nie napisał, że nad tym placem niebo jest zbyt niebieskie, albo zbyt szare
  już oceniałe(a)ś
  9
  4
  Wreszcie! Wrocław powinien zacząć ostro wyburzać. O Cuprum nie wspominam bo ta maszkara to w zasadzie przestępstwo urbanistyczne ale do wyburzenia też te okropne, szare, pustostany po dawnym szpitalu.
  już oceniałe(a)ś
  10
  6
  @ksass a ileż samochodów może wjechać "do tego bijącego serca miasta", tak, zeby dało się tam żyć i poruszać? limit juz dawno został wyczerpany.
  @jg_gw jakoś na całym świecie można.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0