Więcej
  Komentarze
  Statystyki to trudne narzędzie i nie każdy sobie da radę z interpretacjami. Np.cytat: "Nadal jednak 12 proc. dzieci w wieku 3-5 lat nie chodzi do przedszkola". Czyli co - żeby były lepsze statystyki to trzeba tych co nie chodzą zmusić? A nie ma takich co nie chcą oddawać dzieci do żłobków?
  już oceniałe(a)ś
  40
  7
  Do przeciwników Dutkiewicza - jeśli nie on, to kto? Krytykować konstruktywnie.
  @xegar Konstruktywnie to małpę z zoo postawić na prezydenta miej błędów i błazenady i działek sprzedawanych za całe 2000 zł . A Dupkiewicza za dęby na Osobowickiej na wale wyciętych z chęcią pozbawiłbym palców . Podobnej wielkości dębów nie ujrzę w tym miejscu za życia . A jedna decyzja i kreska zadecydowała , trzeba uszczelnienie prowadzić nie środkiem wału tylko akurat pod stuletnimi dębami. No ale kasa za wycięcie poszła do miasta . gratulacje ale zobaczę dupkiewicza na zywca mordę skuję
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "Dane o liczbie przedsiębiorstw rzeczywiście pokazują dużą aktywność gospodarczą wrocławian. W naszym mieście zarejestrowanych jest 1,7 tys. przedsiębiorstw, w przeliczeniu na 10 tys. mieszkańców, co daje trzecie miejsce wśród badanych miast." i to jest klucz do rozwoju dużego (ale nie tylko) ośrodka. Mamy trzecie miejsce, trzeba wbić się na pierwsze. :)
  już oceniałe(a)ś
  37
  13
  "długi i drogi urząd miejski" - Panie Mateuszu proszę czytać swoje teksty, albo iść do szkoły uczyć się języka polskiego. Rozumiem że budynek urzędu jest długi, no no, może ma i 200 metrów
  @slawek221ggwro Samemu proszę czytać ze zrozumieniem albo iść do okulisty. (wielkie długi) i (bardzo kosztowny urząd miejski). "Długi" to zobowiązania finansowe.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @Mateusz Kokoszkiewicz Okazuje się że Pana niedoucznie jest zwykłum chamstwem. Jeśli nie rozumie pan że zdanie napisane przez pana jest niepoprawne to jest to idiotyzm
  już oceniałe(a)ś
  4
  10
  @slawek221ggwro Kolego, nie ma tam nic niepoprawnego (o ile tekst nie uległ zmianie). No i skoro już o chamstwie wspominasz...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jest znacznie gorzej, niż piszecie. Znacznie. Te niby dobre drogi są wąskie i po niedługim czasie znów dziurawe i nierówne. Najgorsze są jednak zaniedbane podwórka oraz głupota władz. Przykład: plan przeróbki Przejścia Świdnickiego - pieniądze w błoto, a będzie gorzej, niż było - zahamujecie płynny w tym momencie ruch uliczny, a ludziom będzie trudniej się przemieszczać. Ale tu pewnie nie chodzi o wygodę lub niewygodę zwykłych ludzi - po prostu ktoś wziął kasę za projekt, ktoś za wykonanie, ktoż za zatwierdzenie it... Przykre to.
  już oceniałe(a)ś
  58
  47
  Czy głosować? Jasne, że głosować. Inaczej tysiące urzędników miejskich i beneficjentów stanowisk wraz z rodzinami wybiorą Dutkiewicza. Jak głosować? Na prezydenta: na każdego tylko nie na Dutkiewicza, wtedy będzie druga tura i wtedy może łatwo przegrać. Do Rady: Rozproszyć głosy, rodzina, znajomi głosują na różne komitety, najlepiej na te z największym poparciem z sondaży (z wyjątkiem Komitetu Dutkiewicz z Platformą). Wtedy sitwa RD będzie miała za mało radnych by sama rządzić a nowi radni - zanim zostaną skorumpowani - przypilnują Dudusia. Tak samo do Sejmiku. Ruszcie się, propagujcie jeśli się zgadzacie ze mną.
  już oceniałe(a)ś
  7
  1
  Ostatni raz - Do zwolenników PO: plusujecie tu panegiryki na cześć Dutkiewicza tak samo jak pisowcy rozgrzeszają wybryki Hofmana. Nie tędy droga. Sam jestem zwolennikiem PO, w wyborach parlamentarnych ponownie zagłosuję za Platformą. Ale czy we Wrocławiu muszą rządzić ekipy Dutkiewicza i apodyktycznego awanturnika lotniskowego Protasiewicza? Czas na zmiany, Niech władzę na jedną kadencję przejmie opozycja, dla dobra nas, miasta. Muszą pokazać, że można rządzić inaczej. Nie boję się PiSu we Wrocławiu, który zapewne postawi pomnik najgorszemu prezydentowi wolnej Polski. Nie takie pomniki stawialiśmy. Jak się skompromitują to ich zmiotą następne wybory. Ale opozycja to nie tylko PiS. Wybierajcie.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  każde miasto, żeby się rozwijać potrzebje kredytów. A Wrocław jak widać nie wypada najgorzej na tle innych polskich ośrodków.
  @antek.makowicz Każde miasto żeby się rozwijać potrzebuje dobrego, rozsądnego prezydenta. Nasze nie ma takiego.
  już oceniałe(a)ś
  19
  2
  @antek.makowicz prezesi banków się cieszą, kolejna premia do półmilionowej pensji - frajerzy dalej się zadłużają
  już oceniałe(a)ś
  11
  1