Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
pruski cesarz... a dlaczego nie sołtys Japonii ??? resztę byków i błędów, litościwie pomijam ! bo to kompromitacja absolutna ... Gimbusko-stażystko, drobna uwaga: jeśli już wymieniasz patronów kościoła, staraj sie zachować tę samą kolejność, podając kraje, z jakich oni pochodzą ! do Jasnej Cholery !!! świeta Dorota, święci Stanisław i Wacław - więc Niemcy, Polska i Czechy ! to abecadło języka polskiego i elementarz dziennikarkiej poprawności ;) amen. Gazeto, kogo Wy tam dzisiaj zatrudniacie ? skandal...
@greges58 "Gimbusko-stażystko", "kogo Wy tam dzisiaj zatrudniacie" Czy bezpłatny staż można z czystym sumieniem nazwać zatrudnieniem?
już oceniałe(a)ś
2
2
@naiwny_debilek trudno powiedzieć... Gazeta reklamowała się starym i wyświechtanym sloganem - staż u nas możecie uznać za nobilitację !!! bo przeszliście ostrą selekcję i sito naszych wymagań ! a w waszej przyszłej pracy " dziennikarskiej ", gdzieś w podrzędnych redakcjach i marnych piśmidłach , staż w Gazecie Wyborczej uznawany będzie za coś naprawdę godnego pozazdroszczenia ! prawdiwy zaszczyt i wielka sława ! ha ha ha... szczególnie w Gościu Niedzielnym ;) bo praktyki przewidziane planem studiów odbywają w czasie wakacji ! upadek absolutny, dno totalne... te dzieciaki nic nie wiedzą, nie kojarzą - nic nie pamiętają ? pomieszanie z poplątaniem ? to zatrudniajcie w lokalnym dodatku wyłącznie rodowitych wrocławian ! proste, jak drut... ;)
już oceniałe(a)ś
9
0
Car Rosji w 1986? Rok później zdawałem maturę i na pewno wschodnim sąsiadem polski był wtedy ZSRR ;)
@wrolo Co Ty możesz o tym wiedzieć :)
już oceniałe(a)ś
2
3
klasycystyczny gmach Opery Wrocławskiej wzniesiony w latach 1939-1941
już oceniałe(a)ś
8
1
Może przed publikacją warto posprawdzać daty, bo bzdury wam wychodzą.....
już oceniałe(a)ś
8
3
W 1986 odwiedził nas ostatni car Rosji Mikołaj II.
już oceniałe(a)ś
6
2
To znaczy że Świdnicka jest starsza od ulic Ostrowa Tumskiego? Gimnazjalisto z GW idź najpierw odrób lekcje z historii miasta.
@rabin_zec Czy w GW nikt nie wie, że podczas odbudowy ulicy Świdnickiej jej fragment od Rynku do obecnego przejścia podziemnego nazwano (nie nazywano!!!) Placem Młodzieżowym?
już oceniałe(a)ś
1
1
@rabin_zec osioł
już oceniałe(a)ś
0
0
Bar Barbara na Świdnickiej już w latach 1970-tych był znany jako miejsce handlu narkotykami. To było chyba pierwsze takie miejsce w powojennej Polsce. Składnica Harcerska była moim sklepem dzieciństwa. Mieszkałem we Wrocławiu od urodzenia do matury, tęsknię strasznie. Wrocław jawi mi się jako miasto zaczarowane, bajkowe.
już oceniałe(a)ś
3
1
Takie bzdury tylko na gazeta.pl - za 99groszy.
już oceniałe(a)ś
5
3